imagesCAFR3QRF

Bowle zaručeně zpestří každou zábavu

Blíží se konec roku a s ním spojené oslavy Silvestra a nového roku, který slibuje nové zážitky a předsevzetí. Příchod Nového roku a ohlédnutí se za rokem starým ve společnosti přátel či rodiny se neobejde bez zábavy. Dobrou náladu a neutichající zábavu můžete podpořit i skvělými drinky, bez kterých se Silvestr prostě neobejde. Alkoholické i nealkoholické drinky dávají prostor vaší fantazii a kulinářskému umu. Potěšte své blízké něčím extra!

Zábava na Silvestra v plném proudu

bez názvu

I nealkoholické drinky mohou mít šmrnc

Nealkoholické nápoje jsou většinou jednoduché a nudné, pokud se tedy jedná o obyčejnou vodu nebo džus. Potěšte své blízké originálními silvestrovskými drinky bez alkoholu. Mojito je oblíbeným nápojem po celý rok, tak proč ho jim nezavršit? Nealkoholické mojito uděláte pomocí máty, třtinového cukru, limetky, minerálky a v neposlední řadě přidáte drcený led. Pro lepší chuť můžete minerálku doplnit například Spritem nebo jahodami. Zajímavou chuť i podobu má pomerančový koktejl, který uděláte ze šťávy ze tří pomerančů, 60 gramů moučkového cukru a litru mléka. Vše rozmixujete, doplníte ledem a osvěžující nápoj je na světě. Alkoholické nápoje nabízejí řadu variací a kombinací. Kdo má rád hořké, může zkusit modrou Margaritu, složenou z tequily, pomerančového likéru a citronové šťávy. Ze sladších drinků můžete vyzkoušet například ďáblovu pusinku, kterou jednoduše uděláte z malibu, vodky, kakaového likéru, smetany a ledu. Silvestr byste si určitě neměli ochudit o silvestrovské bowle. Ty se dělají na mnoho způsobů a snad v každé rodině trochu jinak. Základem je smíchání vína s perlivou vodou nebo šampaňským a přidáním ovoce, které máte rádi. Bowle si můžete udělat sami podle toho, co vám nejvíc chutná. Výjimkou není ani použití bylinek, zeleniny nebo zmrzliny.

Alkohol může podpořit dobrou zábavu, ale nezapomínejte na známé pořekadlo všeho s mírou. Silvestrovské drinky prokládejte lahůdkami, smějte se a tančete, aby vám Nový rok nezačal pořádnou kocovinou. Přivítejte Nový rok s lahodnými drinky.