patříte také mezi kutily?

patříte také mezi kutily?

Řemeslníci a kutilové nemohou zůstat ani na chvíli v nečinnosti. Musí jednoduše pořád něco dělat, mají spoustu nápadů, které se snaží do posledního detailu realizovat. Nutno říci, že dnešní doba jim poměrně přeje, díky ní si totiž mohou své sny lehce proměnit ve skutečnost.

Samozřejmostí pro každého řemeslníka nebo kutila je samozřejmě patřičná výbava. Kvalitní pomůcky a nářadí tak musí být samozřejmostí, stejně jako i adekvátní materiály. Vybavení dílny je tak na prvním místě. Určitě by v ní neměly chybět ani věci, jako jsou šrouby, vruty, matice, hřebíky, podložky, ale i upevňovací technika v podobě hmoždinek, ocelových kotev, chemického kotvení a samozřejmě i akumulátorové nářadí, elektrické nářadí a pochopitelně základní ruční nářadí jakým jsou kladiva, kleště, šroubováky, dláto a mnohé další.

Nakupujte se zárukou spokojenosti

základem dílny je její správné vybavení

základem dílny je její správné vybavení

Veškeré vybavení dílny můžete nyní nově pořídit v e-shopu Obchodproremesla.cz, tedy v neobyčejné prodejně pro všechny řemeslníky nebo kutily. I přesto, že je internetová prodejna k dispozici teprve dva měsíce, tak už teď se má čím pochlubit. Najdete v ní širokospektrý sortiment nářadí a dalšího potřebného nejen dílenského vybavení. V současnosti můžete vybírat z více než deseti tisíc položek s tím, že každým měsícem přibývají stovky nových. Potěší i profesionální přístup, rychlé vyřízení objednávky a v neposlední řadě velmi příznivé pořizovací ceny. Mezi hlavní konkurenční výhody patří fakt, že při nákupu nad 1 000 korun máte dopravu zcela zdarma. Vyzvednout zboží lze pochopitelně i na kamenných prodejnách!

Takový nákup se zajisté vyplatí, takže jste-li vlastníkem dílny a pokud rádi něco kutíte, určitě na nic nečekejte a na nový e-shop se minimálně pečlivě podívejte!