Potřebujete pořídit zakrývací plachty nebo stínící sítě? Potom si možná lámete hlavu, kde realizovat nákup se zárukou spokojenosti. Ne všichni prodejci a výrobci vám totiž dokážou poskytnout tolik potřebnou kvalitu. Obrátíte-li se na firmu Plachty Štěpáník, neuděláte chybu. Jedná se o producenta, který se v oblasti zakrývacích plachet a stínících sítí pohybuje již několik let, konkrétně od roku 1995. Za tento dlouhý čas získal mnoho zkušeností a ocenění od nejednoho zákazníka.

Stínící sítě jsou velmi praktickou záležitostí /

Stínící sítě jsou velmi praktickou záležitostí /

Zakrývací plachty využijete na dvorcích a zahradách vašich rodinných domů, chat nebo chalup, ale stejně tak i ve vaší firmě. Vždy se vyplatí vsadit na kvalitu. Plachty Štěpáník nabízí kvalitní zakrývací plachty v nejrůznějších velikostech. Jedná se o plachty, které jsou vyrobeny z polyetylenu. Díky tomu nabídnou vlastnosti, jako je nepromokavost nebo odolnost před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Snáší dokonce i tuhý mráz nebo velkou sluneční výheň.

Stínící sítě nejen na sportovištích

V nabídce Plachty Štěpáník naleznete také sortiment stínících sítí, používaných převážně na ploty. Tyto produkty uvítají nejen sportovci, kteří si už ani nedokážou představit, že by plachty nebyly využity například na tenisových kurtech, ale i všichni, kteří chtějí mít na zahradě příjemné zastínění. Stínící sítě chrání před nebezpečným UV zářením a to až z 90%.

Zakrývací a stínící plachty se mohou hodit téměř každému. Při jejich výběru je dobré přihlížet na kvalitu, která zaručuje požadovanou efektivitu a prodlužuje životnost. Dobrou zprávou je, že nemusíte nikam chodit. Stačí usednout k počítači a navštívit web peplachty.cz. Zde je vám k dispozici široká nabídka zakrývacích plachet a stínících sítí. Potěší i možnost realizace objednávky na zakázku – tu uvítáte hlavně v případech, kdy potřebujete atypické provedení plachty nebo sítě!