Odborníci se postarají o fasádu a povrchy jakýchkoliv nemovitostí /

Odborníci se postarají o fasádu a povrchy jakýchkoliv nemovitostí /

Fasáda může být považována za jakousi vizitku rodinného domu, případně paneláku. Určitě se i vy shodnete na tom, že čistá fasáda působí zcela jinak, než fasáda, která je plná malůvek, o které se postarali při své dlouhé chvíli znudění sprejeři, případně fasáda, na které se již za několik let podepsaly nepříznivé povětrnostní podmínky. Určitě si ani sprejeři, ani počasí nevybrali pro ztvárnění svých představ nejlepší místo, vám však nezbude nic jiného, než se postarat o to, abyste dali nějakým způsobem fasádu opět do pořádku.

Práce to není určitě jednoduchá, vyžaduje potřebné vybavení a hlavně zkušenosti, díky kterým půjde mnohem více od ruky a bude výrazně efektivnější. Obrátíte-li se s vaším požadavkem na „čistou“ podobu bydlení na profesionály, můžete si být jisti, že vše bude jako dříve, bude to změna, kterou oceníte.

Mytí, pískování, tryskání a nátěry

V prvé řadě je zapotřebí si uvědomit, že je hned několik účinných způsobů, jak vyčistit ten či onen povrch. Nabízí se celá řada postupů a je nutné zvolit ten nejlepší. Asi nejjednodušší záležitostí je mytí fasád. Touto cestou je možno zbavit nečistot a následně ochránit většinu povrchů, které představuje konkrétně cihla, keramika, beton, pískovec, žula, řada druhů kamenů, ale i zámkové dlažby či ocelové konstrukce.

Antigraffity jsou stále žádanější /

Antigraffity jsou stále žádanější /

Další metodou je tryskání povrchů. Jedná se o téměř bezprašnou technologii. Pískování se využívá například při čištění sklepů, odstraňování nátěrů či omítek. Je to efektivní postup rovněž pro přípravu povrchů k nátěrům.

Nedílnou a stále žádanější součástí čištění fasád je potom odstraňování již zmiňovaných graffitů, po kterých jsou aplikovány preventivní nátěrové vrstvy.

Hledáte-li někoho, kdo by vám poskytl komplexní a profesionální program týkající se čištění nejen fasád, ale i dalších prvků, doporučujeme vám, abyste se obrátili na společnost Axiom Real, spol. s.r.o. se sídlem v Praze. Uvidíte, že si téměř hravě poradí s jakýmkoliv druhem nečistot a vy budete bydlet zase jako v novém!