Bydlíte-li v rodinném domě, nebo vile, případně jste-li majitelem chaty či chalupy se zahradními prostory, jistě vám není cizí sekání trávy. Je to činnost, se kterou se setkáváte pravidelně minimálně šest měsíců v roce, tedy alespoň v případech, kdy vám není cizí příjemně působící, udržovaný zelený trávník, který přímo vybízí ke zdržování se na zahradě. Starost a péče o trávník však nemusí představovat noční můru v podobě nekončící povinnosti a stereotypní, nudnou práci. Pořídíte-li si zahradní traktor Honda, budete se na sekání doslova těšit!

Honda je dobrou volbou nejen v oblasti sekání trávníku /

Honda je dobrou volbou nejen v oblasti sekání trávníku /

Zahradní traktory jsou užitečnými pomocníky, díky kterým můžete ušetřit množství namáhavé práce, ale nakonec i času. Velmi dobrou volbou jsou zahradní traktory Honda. Jedná se o silnou značku, která je zárukou vysoké kvality a maximální spokojenosti. Travní traktory Honda jsou stroje s jednoduchým ovládáním. Disponují čtyřtaktním benzínovým motorem s nízkou spotřebou. Jsou šetrné k životnímu prostředí.

Traktory Honda ve dvou základních variacích

Zahradní traktory Honda jsou k dispozici ve dvou základních provedeních. V prvém případě se jedná o standardní variantu, která má záběr od 92 do 102 cm, tyto typy jsou opatřeny dvěma sekacími noži. Prémiové modely potom nabídnou větší záběr, konkrétně od 102 do 122 cm. Obsahují hydrostatickou převodovku, která zajišťuje plynulou regulaci pojezdu. Obrovským pozitivem je vynikající systém sběru trávy, který garantuje turbosací efekt.

Zahradní traktor Honda vám ušetří mnoho práce /

Zahradní traktor Honda vám ušetří mnoho práce /

Vyklápění sběrného koše je buď manuální, nebo u prémiových typů potom elektromechanické. Výkony zahradních traktorků na sečení trávy od společnosti Honda jsou v rozmezí mezi 15 až 20 HP.

Zahradní rider je možno rozšířit o širokou paletu příslušenství a doplňků. Jedná se například o vozík, zametací kartáč, drtič zahradního odpadu, vertikulátor či přední nebo zadní závěs. Rázem je tak řeč o všestranném traktoru, který přijde vhod i k jiným účelům, než pouhému sekání trávy.

Sekání trávníků může bavit i vás. Snadno se může stát, že se při něm s radostí vystřídá celá rodina, traktor na sekání trávy od Hondy vás o tom jasně přesvědčí!