Jste-li vlastníkem zahrady, jistě velmi dobře víte, kolik úsilí musíte vynaložit k tomu, abyste byli s podobou venkovních prostorů spokojeni. Zahrada je sice okrasa a užitek, ale také spousta času. Především v závislosti na její velikosti se také může stát, že na všechno sami nestačíte. Může vám pomoci partner, děti, ale i příbuzní a známí. Vzhledem k tomu, že žijeme v moderní době, tak není na škodu využít pokud možno všeho, co nám nabízí. Zahradní technika by tak měla být v těchto případech více méně samozřejmostí. Pořiďte si i vy zahradní pomocníky, kteří přijdou vhod!

Zahradní traktor MTD 160 92 H

Zahradní traktor MTD 160 92 H je nejprodávanějším modelem z roku 2012. Jedná se o traktor, který je určený k sečení trávníku. Mezi jeho hlavní výhody patří ocelové šasi, hladké řemeny žacího ústrojí, které minimalizují riziko poškození a drahých oprav nebo ergonomicky rozmístěné ovládací prvky. Velkým pozitivem je zesílená ocelová přední náprava a osazení kvalitním motorem Briggs&Stratton s antivibračním systémem. Díky těmto parametrům a mnohým dalším výhodám si traktor jednoznačně říká o vaši přízeň.

Zahradní traktor si rychle oblíbíte /

Zahradní traktor si rychle oblíbíte /

Travní sekačka GTM 500 SP4 SCH

Travní sekačka GTM 500 SP4 SCH je velmi oblíbená sekačka, která se hodí prakticky k dennímu užití. Její záběr je 51 cm. Disponuje variabilním pojezdem a několikátí stupňovou převodovkou. Objem koše je 75 litrů a potěší i nastavitelná výška řídítek. Kvalitní motor B&S 625 Series zajistí dlouholetou životnost a bezproblémový chod stroje. Jedná se o profesionální řadu travních sekaček, která vám zajistí spojení komfortu a vysoké efektivity.

Křovinořez MTD 990

Ani zahradní traktor, ani sekačka se však nedostane všude. Kde trávu neposečou, tam si poradí kvalitní křovinořez. Doporučíme vám model MTD 990. MTD 990 je osazen čtyřtaktním benzínovým motorem. Potěší poměrně nízká hmotnost 8 kg a samozřejmě systém snadného startování. Křovinořez MTD 990 patří k oblíbeným typům, které garantují maximální spokojenost.

Ani křovinořez na zahradě nesmí chybět /

Ani křovinořez na zahradě nesmí chybět /

Veškeré výše zmiňované zahradní pomocníky můžete zakoupit na e-shopu aztechnika.cz. K nabízeným produktům si můžete vybrat dárky, jedná se třeba o dopravu zdarma, příslušenství nebo slevu. Ke křovinořezu MTD 990 dostanete soudek piva Gambrinus k osvěžení, doporučujeme však neužívat současně 😀