Zhlédli jste se v amerických velkofilmech a také byste rádi ohromili přátele a známé při nejbližší příležitosti zahradní akcí, které bude vévodit párty stan? Nejste sami, párty stany se už i u nás těší velké oblibě. A není se čemu divit. Nejenže působí přímo velkolepě, ale zároveň poskytují ochranu před nepřízní počasí, takže vaši oslavu nenaruší vítr ani déšť

Párty stany prodej

S párty stanem byste měli počítat v létě i vy /

S párty stanem byste měli počítat v létě i vy /

Jakákoliv akce, ať už firemní či soukromá – přehlídka, svatba, raut – si zaslouží patřičně důstojné prostředí, které mimo jiné zajistí i její nezapomenutelnost. Zvolíte-li zahradní párty stan, nemůžete udělat chybu. Firmy, které se specializují na prodej párty stanů, je mají v nabídce v mnoha provedeních i cenových relacích – nejrůznější velikosti, typy, tvary i barvy. Ceny za párty stany prodej se pak různí podle jejich velikosti, materiálu použitého na výrobu plachty i konstrukce, případně dovybavení.

Párty stany – vyberte si

Mezi nejžádanější vlastnosti párty stanů náleží jejich nepromokavost, ale důležitá je také skladnost, co nejjednodušší montáž a pokud možno nízká hmotnost a zároveň odolnost stanové konstrukce. Ta bývá vyráběna z levnějších ocelových či poněkud dražších alu-profilů, v obou případech je však vždy vysoce odolná proti jakémukoliv mechanickému poškození. A jako vždy – na velikosti záleží. Jiné požadavky na párty stany bude mít firma pořádající pravidelně velké akce pro stovky lidí, jiné soukromý podnikatel, jehož hosté se počítají na desítky, ještě jiné soukromá osoba, která chce párty stan využívat pro rodinné oslavy či posezení s přáteli. Proto lze párty stany sehnat ve všech myslitelných velikostech. Ať už se k sobě chcete přitulit ve dvou či potřebujete prostor velikosti cirkusového šapitó – nic není nemožné. Největší výběr, jaký je na internetu k dohledání v poměru cena/kvalita nabízí eshop Renegad.cz. Na tomto eshopu jsou párty stany k dostání již od 800 Kč.

Nůžkový párty stan

Jestliže vám klasický párty stan připadá příliš snobský či nákladný, existuje zlatá střední cesta – nůžkový párty stan. Standardně je zastřešený, se třemi stěnami, velice skladný, snadno přepravitelný a jeho montáž je tak jednoduchá, že jej postavíte v řádu minut.