Výhled na květnové počasí slibuje příjemné teploty a převážně slunečno. Ideální doba, kdy si na zahradě postavit venkovní bazén. Pakliže jej ještě nemáte a uvažujete o jeho nákupu, pak vám přinášíme tip v podobě nadzemních variant.

Levné řešení? Nadzemní bazén

Připravte se na letní sezonu včas /

Připravte se na letní sezonu včas /

Nadzemní bazény se v Česku těší mimořádné popularitě. Jde totiž o cenově velmi výhodné řešení, pořídit si je tak může prakticky každý majitel rodinného domu se zahradou. Nabízejí možnost příjemného vykoupání. Nezabírají přitom zbytečně moc místa, takže se bez problémů vejdou i na menší zahrádku. Vykoupat se v nich mohou děti i rodiče. Produktových variant je celá řada, zdaleka nejpopulárnější jsou klasické kruhové bazény.

Nafukovací a plastové zahradní bazény

Nadzemní bazény vyjdou oproti zapuštěným několikanásobně levněji. Navíc je můžete kdykoliv vypustit, rozebrat a uschovat do garáže, kůlny či zahradního domku. To platí zejména pro nafukovací bazény. Během pár minut je nafouknete, napustíte vodou a koupání může začít. Samonosné nafukovací bazény jsou vůbec nejlevnějším řešením. O něco dráž pak vyjdou nadzemní bazény s laminátovou či plastovou konstrukcí. Jejich výhodou však je, že se dají využívat celoročně, jsou stabilnější a mají delší životnost.

K bazénu patří i příslušenství

K bazénu si nezapomeňte dokoupit také příslušenství. Zejména filtraci, díky níž udržíte vodu čistou. Dále si pak pořiďte také prostředky na udržení správné jakosti a pH vody. Jako doplněk si pak můžete dokoupit třeba schůdky, které vám usnadní přístup do bazénu.

Kde se vyplatí nákup zahradního bazénu?

Moderní nadzemní bazény zakoupíte v internetovém obchodě http://www.hawaj.cz/bazeny.html. E-shop nabízí jak nafukovací, tak i plastové a laminátové varianty, a to v různých velikostech a tvarech. Nechybí v něm ani praktické pomůcky a bazénové příslušenství, včetně pískových a kartušových filtrací, schůdků či krycích plachet.