Máte-li u rodinného domu, vily, chaty či chalupy zahradu, jistě velmi dobře víte, že chcete-li ji mít pěknou a toužíte-li v ní něco vypěstovat, je třeba počítat s širokospektrou prací, činnostmi a spoustou času. Je třeba si uvědomit, že především v případech, kdy se jedná o větší zahradní prostory, si obvykle s vlastními silami nevystačíte. Ideálním pomocníkem, který ušetří čas i námahu, jsou nejrůznější zahradní přístroje, zařízení a technika.

Opravy a servis vyžadují zkušenou ruku /

Opravy a servis vyžadují zkušenou ruku /

Jedna věc je zahradní techniku pořídit, a druhá věc je potom její údržba, případný servis a opravy. Ať se vám to líbí, nebo ne, zahradní technika jsou přece jen stroje, které se čas od času pokazí. Někdy se jedná o drobnost, kterou opravíte sami, jindy je třeba navštívit odborníky v oboru. Servis zahradních traktorů, servis sekaček na trávu nebo servis křovinořezů nyní můžete využít i v Olomouckém kraji. Firma RD servis je vám k dispozici pro Olomouc, Prostějov, Litovel, Uničov či Šternberk.

Nemusíte se o nic starat

Obrovskou výhodou zmiňovaného servisu je fakt, že nemusíte nikam jezdit. Stačí jednoduše zavolat a firma si pro sekačku, křovinořez, traktor či jiné zařízení sama přijede, odveze ho ke správce, a jakmile bude vše v pořádku, zase vám vše přiveze.

O techniku a nářadí se je třeba starat /

O techniku a nářadí se je třeba starat /

Servis sekaček Olomouc, Prostějov, Litovel, Uničov a Šternberk patří k vašim důležitým kontaktům, které nikdy nevíte, kdy využijete. Při jakýchkoliv problémech se vždy vyplatí obrátit na profesionály, kteří dokážou zajistit precizně a hlavně kvalitně provedenou opravu – bohužel to dnes není naprostou samozřejmostí. Společnost RD servis vychází svým klientům vždy maximálně vstříc a snaží se, aby byli plně spokojeni.

Ať již máte problém s traktorem, sekačkou, křovinořezem, motorovou pilou, či potřebujete zajistit sezónní čištění sekaček, víte, na koho se můžete se zárukou kvality a spolehnutí obrátit!