brazil_chair_sorbet

Závěsná houpací křesla můžete využít i v interiéru

Jaro konečně začíná a s ním i čas, kdy je potřeba zahradu znovu vyšperkovat dle vašich představ. Každá zahrada má různě zaměřené části. V jedné části se můžete pochlubit nádhernými květinami, v druhé úrodou, ve třetí pohodovým posezením a čtvrtá část může patřit například místu, kde si pořádně odpočinete. Co může vynahradit chvilku klidu u knížky nebo spánek v příjemném stínu?

Lenošení povoleno!

Pokud sníte o takovém poklidném místě nebo koutě, pak vám na zahradě nesmí chybět houpací sítě.  Ty vám poskytnou dostatek prostoru pro lenošení a dokonce se můžete i pěkně roztahovat. Houpací sítě dnes nabízejí veškerý komfort, neřežou ani se nezamotávají. Pokud byste se nechtěli houpat sami a užít si třeba trochu letní romantiky, textilní houpací sítě poskytují dostatek místa i pro dvě osoby. Kupředu šel u houpacích sítí rovněž design. Dávno jsou pryč doby, kdy byly houpací sítě hlavně oranžové a žluté. Vy máte na výběr z mnoha barevných kombinací, které jsou veselé i elegantní. A rozhodnout se můžete například podle převládající barvy květin nebo například podle vaší oblíbené barvy. Bude to zelenožlutá nebo třeba červenofialová?

Hammock-stand-large

Užijte si pořádnou dávku relaxu

Velkým hitem poslední doby jsou houpací závěsná křesla. Jde o obdobu houpacích sítí, ale k jejímu zavěšení vám postačí pouze jeden strom nebo hák a zabere méně místa. Na upevnění houpacích sítí nebo křesel můžete také využít speciální konstrukce nebo chcete-li stojany, které vám vynahradí stromy a umožní houpací síť nebo křeslo umístit na zahradě zcela podle vašich představ nebo požadavků. Vytvořte si i vy svou soukromou oázu klidu.