K létu patří zahradní a grilovací párty stejně jako koupání a sluneční paprsky. Přinášíme vám pár tipů, jak uspořádat párty, na kterou vaši hosté jen tak nezapomenou.

Uspořádejte nezapomenutelnou grilovací párty

Nyní však nemáme na mysli klasické marinované klobásky či maso ze supermarketu – to umí každý. Pro svou párty musíte vymyslet speciální menu, kde se bude myslet i na zdravý životní styl. Tudíž nejen maso, ale i dostatek ovoce, zeleniny a dobrot, které uspokojí i ten nejchlupatější jazýček.

Maso, ryby, ovoce a zelenina

U svých hostů bezesporu zabodujete i občerstvením z mořských plodů, na které si mnozí netroufají. Dnes není nic složitého koupit čerstvou rybu a ochutit speciálními bylinkami – tím máte top recept na světě. Určitě se mimo speciálního jídla, koření a bylinek vyplatí myslet na nápoje. Chybět by neměly jak alkoholické, tak nealko na osvěžení.

Opět ideálně domácí výroba. Limonád existuje nepřeberné množství. Od zázvorové, okurkové, citronové, bezinkové, až třeba po melounovou. Jak připravit luxusní melounový drink se můžete inspirovat v přiloženém videu. Připravit si jej můžete s alkoholem i bez, to už záleží čistě na vás, ale takto servírovaným drinkem určitě zaujmete.

Video návod na exkluzívní melounový drink

 Téma grilovací párty

Tematické párty jsou naprostým hitem již od nepaměti. Proč si tedy nedopřát trochu té originality a neučinit ji také u vás na zahradě. Vybírat lze z mnoha různých témat: pirátská párty, taneční, pyžamová, kovbojská a další. Jídlo i občerstvení přizpůsobte danému tématu a stejně tak i dekorace. O takové párty je však důležité předem informovat pozvané hosty, aby měli dostatek času se vymódit.

Zábavný program

Připravte si předem posezení, polštáře, deky, houpací síť, polohovací lehátka a jiné věci, které umožní, aby se člověk na párty cítil dobře a nemusel jen sedět na jednom místě, ale i různě relaxovat. V záloze mějte i program ve formě her a soutěží, vyprávění vtipů a jinou zábavu, aby byla párty skutečně zábavná.

Připravte se na rozmary počasí

Nenechte si pokazit náladu ani v případě deště. Mějte připravenou plachtu, deštníky, posezení pod přístřeškem, kde se v takovém případě můžete všichni pohodlně přesunout.

Obrázek: pixabay.com