Pokud již nyní přemýšlíte, čím si urychlit čekání na jaro, můžete uvažovat například o koupi nového nábytku. V této chvíli doporučíme umělý ratanový nábytek – oblíbený sortiment, který se těší stále větší oblibě. Aby také ne, vždyť umělý ratan s sebou přináší množství pozitiv. Jeho hlavní předností je vysoká odolnost proti působení rozličných povětrnostních vlivů, s tím je potom spojena dlouholetá životnost a stálost. Potěší i nadčasový vzhled, který vnese do každého kousku jak interiérových, tak především i exteriérových prostorů bydlení kus komfortu a stylu.

Nábytek z umělého ratanu je k dispozici v mnohých variacích. V tomto článku doporučíme dva konkrétní produkty a to sice umělý ratan sestavu Blizzard a dále umělý ratan sestavu Montana.

Sestava Blizzard – oblíbená sestava za zajímavou cenu

Umělý ratan sestava Blizzard představuje oblíbenou sestavu, která se těší vysoké poptávce. Skládá se z osmi dílu, které jsou vyrobeny z umělého ratanu a hliníku. Součástí dodávky jsou i polstry, které zaručují pohodlné sezení. Obrovskou výhodou sestavy je modularita – je možno sestavit pravý nebo levý roh, i různé kombinace. Sestava Blizzard najde své uplatnění jak uvnitř v prostorném rodinném domě, tak i na zahradě, například u bazénu nebo ve větší pergole.

Větší sestava Blizzard se bude hodit tam, kde je více místa /

Větší sestava Blizzard se bude hodit tam, kde je více místa /

Umělý ratan sestava Montana – menší sestava se stolkem

Umělý ratan sestava Montana je menší sestavou, skládá se ze tří dílů, konkrétně dvou křesel a menšího stolku. Součástí dodávky je bezpečnostní sklo stolku a polstry. Set se snadno udržuje, potahy jsou odnímatelné a dají se vyprat. Samotná sestava je vyrobena z kvalitního umělého ratanu, který je zkombinován s hliníkem.

Chcete-li něco menšího, je pro vás vhodná sestava Montana /

Chcete-li něco menšího, je pro vás vhodná sestava Montana /

Rozhodnete-li se pořídit ratanový nábytek, vyplatí se zavítat na web nabytek-ratan.cz – jde o e-shop s širokou nabídkou kvalitního, nejen ratanového nábytku za rozumné ceny!