Sekačky Honda vás nezklamou /

Sekačky Honda vás nezklamou /

Ani jsme se nenadáli a trávník na zahradách a předzahrádkách našich rodinných domů, ale i chalup a chat začal pořádně růst. Možná, že jste ho již museli i několikrát posekat. Nic naplat, pokud chcete váš trávník udržovat vzhledný, nic jiného vám nezbude. Je dobré si však uvědomit, že není sečení, jako sečení. Starost o trávník nemusí být jen noční můrou a zdlouhavá, nudná práce o víkendech a svátcích, ale může vás i bavit. Základem jsou kvalitní travní sekačky, vůbec nejlepší volbou budou bezesporu motorové sekačky. Doporučíme vám benzínové sekačky Honda!

Honda garantuje kvalitu a vysokou efektivitu

Benzínové sekačky značky Honda jsou k dispozici v mnoha provedeních. Uvažujete-li o jejich nákupu, je dobré popřemýšlet nad základní řadou s označení IZY, případně potom ještě o něco lepších modelech z řady HRX. Sekačky IZY mají plechové tělo, HRX se vyznačují extrémně pevným, speciálním plastovým provedením, jež nepřijde k úrazu naprosto za žádných okolností, nelze ho prorazit, ani nepraskne . Zahradní technika Honda se vyznačuje čtyřtaktním motorem, který v praxi přináší celou řádku pozitiv. Jde především o nižší spotřebu, menší vibrace a hluk, ale i vyšší výkon. Další výhodou oproti konkurenci jsou speciálně tvarované nože, které se postarají o sbírání i mokré trávy – což je častým neduhem sečení trávníků. Modely travních sekaček se dvěma noži potom bez problémů posekají i vyšší trávu s dokonale rovným střihem!

Dalším znakem některých sekaček je tzv. funkce rotostop. S ní budete mít vždy kontrolu nad tím, zda se nůž točí či nikoliv, využijete ji především při pojezdech mimo travnaté plochy. Užitečná je funkce smartdrive, kdy můžete ovládat rychlost pojezdu.

Sekačky Honda se vyplatí

Pořízení motorové sekačky Honda se vám sice může zdát na první pohled dražší záležitostí, která je zbytečností, postupně však zjistíte, že šlo o správné rozhodnutí. Honda vydrží mnohem delší dobu, než ostatní sekačky, nebudete tak muset kupovat každé dva, tři roky nový model. Vyzvedněme ještě ergonomii a pohodlné, jednoduché ovládání. Přidáte-li k tomu fakt, že většina sortimentu pochází z evropské výroby, kvalitní servisní a distributorskou síť po celém území České republiky, jsou zahradní stroje Honda výbornou volbou!