Sečení trávy patří mezi základní sezónní činnosti každého, kdo má k dispozici zahradu nebo jakékoliv jiné travní plochy v okolí rodinného domu, vily, chaty či chalupy. Chcete-li mít trávník neustále upravený, nevyhnete se koupi kvalitní zahradní sekačky. A není sekačka, jako sekačka. V nabídce jsou kolikrát až propastné rozdíly. Vyplatí se vsadit na kvalitu – volbou, které nebudete litovat, jsou travní sekačky Honda!

Zahradní technika Honda slibuje obecně vysokou kvalitu, dlouholetou životnost a zaměření na ergonomii spolu s jednoduchým ovládáním a efektivitou. Výhodou je i většinová produkce v evropských zemích a distributorská síť se servisem po celém území České republiky.

Nejrozšířenější řady HRG – IZY a HRX

Investice do zahradních sekaček Honda se vám vyplatí /

Investice do zahradních sekaček Honda se vám vyplatí /

Benzínové sekačky Honda jsou k dispozici v několika modelových řadách. Základní směr představuje řada HRG – IZY, která nalezne využití u nenáročných uživatelů. Tyto čtyřtaktní motorové sekačky jsou elegantní, pevné a celkově snadné pro ovládání, ale i údržbu. Základní vlastností sekaček IZY je jednoduchost. Jsou navrženy tak, aby na nich nebylo nic, co by se nevyužilo. Dostane se vám do rukou sekačka bez jakýchkoliv zbytečností, za to však s jistotou vynikajícího výkonu a spolehlivosti.

Patříte-li k náročnějším uživatelům motorových sekaček a kladete na ně zvýšené nároky, doporučíme řadu HRX. Tyto sekačky mají již tělo z vysoce odolné ABS slitiny, která není náchylná k mechanickému poškození.

Spousta praktických funkcí

Sekačky vyšších modelových řad disponují mnoha praktickými funkcemi. Jedná se například o funkci Rotostop, prostřednictvím které máte přehled, zda se nůž točí či nikoliv – využijete ji především při pojezdech mimo travnaté plochy. Funkce Smartdrive umožňuje ovládat prsty rychlost pojezdu. Pořídíte-li sekačku se dvěma noži, bude lépe sekat vyšší trávu, navíc zajistíte dokonale rovný střih. Velmi žádanou funkcí je i možnost nastavení mulčování, od 0 až po 100%.

Motorové sekačky Honda mají téměř „nesmrtelný“ motor. Jejich startování je i po delší přestávce na rozdíl od konkurence snadné a zvládne ho bez problémů i křehčí žena. Travní sekačky Honda mají látkové koše a kolečka s kuličkovými ložisky a vzorkem, je zajištěna maximální trakce při pojezdu.

Čtyřtaktní sekačky se mohou stát i vaším novým pomocníkem. Po jejich pořízení vás bude pravidelné sečení trávníku opravdu bavit!