zaluzie231116Nejenom dokonale sladěný a skvělý interiér, ale i celková domácí pohoda jsou cestou ke spokojenému bydlení. Pokud nechcete být ničím ani nikým rušeni, máme pro vás několik tipů, jak na to. Pokud vám vadí sluneční paprsky, které pronikají do vašeho interiéru, pomohou žaluzie. Dnes v podstatě nezbytný doplněk jakéhokoliv domu nebo bytu. Jsou umístěny přímo na oknech a jejich předností je, že je můžete natočit do ideální polohy, stejně je jejich předností i to, že je můžete i zcela vytáhnout. To ale nejsou jediná jejich pozitiva, protože nadchne také:

  • Snadná montáž
  • Nízká cena
  • Mnoho barevných variací

Vadí vám zvědaví sousedé?

Pokud máte problém se sluncem vyřešen, ale více vám vadí zvědaví sousedé, podívejte se na naši radu číslo dvě. Ta je spojena s tím, že můžete celkem jednoduše plně zastínit pohled do vašeho obývacího pokoje, ložnice, nebo do jakéhokoliv jiného pokoje. A to tak, že na to použijete dnes moderní a velmi dobře vypadající látkové rolety. I ty nadchnou svým lákavým designovým provedením, stejně jako dokážou nadchnout svou cenou, nebo snadnou funkčností. Kdykoliv budete chtít soukromí, stačí je jenom zatáhnout a problém je vyřešen. Oblíbené mohou být hlavně v obývacích pokojích, stejně jako se skvěle hodí třeba do ložnice.

Obtěžuje vás v interiéru hmyz?

Ten především v létě rozhodně není nic příjemného. Mohou to být mouchy, komáři, vosy, ale i mnoho další havěti, která jednoduše vlétne do vašeho domu, nebo do vašeho bytu. Jak tomu zabránit? Pomohou vám sítě proti hmyzu, které lze jednoduše nainstalovat do oblasti oken. Můžete tak po celý den i celou noc pohodlně větrat, a přitom máte jistotu, že jakýkoliv hmyz bude mít v dané oblasti neprostupnou překážku, díky které máte jistotu, že se k vám, ano na vás samotné rozhodně nedostane. Tím si buďte stoprocentně jisti. I toto řešení je jedno z nejlepších na současném trhu.