Flower Power se o vaše rostliny postará

Flower Power se o vaše rostliny postará

Nejste zrovna zdatný pěstitel, ale přesto vás stále láká rostliny pěstovat? Pak pro vás bude vítaným pomocníkem nový přístroj Flower Power, který vám poradí, jak na úspěšné pěstování.

Jak Flower Power funguje?

Princip malého přístroje je zcela jednoduchý. Stačí jej umístit do květináče s rostlinou a díky čidlům, která se na něm nacházejí vám diagnostikuje stav vaší rostliny a co víc – poradí vám, co potřebuje, abyste se z jejího růstu mohli radovat co nejdéle. To vše vám přehledně a rychle přenese na váš smartphone. Přístroj je ve tvaru větvičky, takže se nemusíte obávat, že by v květináči budil pozornost. Ba naopak vypadá zcela přirozeně a málokterá návštěva jeho přítomnost zaregistruje.

Flower Power je revoluce v pěstování rostlin

Přístroj vám data odešle do smartphonu

Přístroj vám data odešle do smartphonu

Tohoto praktického pomocníka můžete sehnat hned v několika barevných variantách, takže vám bude skvěle ladit i s různobarevnými květináči. Pokud chcete dokázat, že jste opravdový a schopný pěstitel, Flower Power pro vás bude tou správnou volbou. Už si nemusíte lámat hlavu s kontrolováním, zda vaše rostliny nepotřebují zalít. Flower Power vás včas upozorní, kdy je třeba dopřát rostlině více vlhkosti či kdy potřebuje umístit do dosahu slunečních paprsků. Vyzkoušejte tuto novinku i vy a uvidíte, že s tímto přístrojem pro vás bude pěstování rostlin hračkou.