Podlahy představují základní stavební prvek naprosto každé nemovitosti, ať již se jedná o objekt, určený k bydlení nebo o prostory firmy, sklady nebo výrobní haly či jakékoliv jiné budovy. Při výběru podlahy je třeba zohlednit množství parametrů. Vždy je dobré zvážit veškeré klady a zápory a v závislosti na nich se rozhodnout. Dodání kvalitní podlahy a její pokládka, případně i jakékoliv jiné služby s tímto spojené, s jistotou kvality a spokojenosti zajistí společnost OK-podlahy.

Anhydritové podlahy nachází uplatnění v interiérech bydlení /

Anhydritové podlahy nachází uplatnění v interiérech bydlení /

Jedná se o firmu s více než desetiletou tradicí se sídlem v Brně a v Podbořanech u Žatce. Její působnost však není omezena pouze na okolí těchto měst, ale je celorepubliková. Svým zákazníkům společnost nabídne komplexní realizaci a servis všech typů podlah.

Vyberte si správný typ podlahy

Základem spokojenosti je především výběr správného typu podlahy. Mezi nejoblíbenější a nejpoptávanější patří zejména anhydritové podlahy, cementové lité podlahy, průmyslové podlahy a strojně hlazené betonové podlahy.

Anhydritové podlahy jsou vyráběny na bázi síranu vápenatého. Slouží obvykle jako podklad pro finální vrstvu podlahy, případně po provedení povrchových úprav přímo jako nášlapná vrstva. Své využití nachází především v interiérových prostorách bydlení, v novostavbách a při rekonstrukcích.

Betonové podlahy přijdou v mnohých případech vhod /

Betonové podlahy přijdou v mnohých případech vhod /

Cementové podlahy se potom využívají při rekonstrukcích průmyslových podlah. Mají charakter připraveného polotovaru, který si je možno představit jako suchou směs. Jejich nespornou výhodou je rychlost provedení v čase.

Strojně hlazené betonové podlahy jsou vhodné jak do občanských, tak i průmyslových staveb, dílen nebo garáží. Pozitivem strojně hlazených betonových podlah je široká přizpůsobivost povrchové úpravy a barvy. Díky variabilitě se jedná o vůbec nejrozšířenější typ podlahy, u kterého nechybí vysoká pevnost, odolnost a rovnost.

Ať již se rozhodnete pro jakoukoliv podlahu, nezapomeňte se obrátit na ty, kteří mají zkušenosti a pozitivní reference – řadí se mezi ně i společnost OK-podlahy!