Zahrada, která se líbí, může mít mnoho tváří /

Zahrada, která se líbí, může mít mnoho tváří /

Kdo z nás by si nepřál zahradu, ve které se bude cítit v každé chvíli maximálně příjemně? Pravda, je to krásná představa, proč ji však nepřeměnit v realitu? Nemusí to být zase tak složité. Pokud víte, na koho se obrátit, můžete být již nyní šťastni a těšit se, jak si to budete na zahradě užívat.

Ne, že byste neměli nějakou představu, ale i tu je nanejvýš vhodné konzultovat s profesionály. Obraťte se na Zahradnictví Franc a svěřte jim vaše návrhy a přání. Možná dojde k nějakým kompromisům, ale v každém případě se domluvíte.

Je třeba mít od začátku ve vším jasno

Dovolené je všechno /

Dovolené je všechno /

Již od počátečních chvílí je třeba mít jakýsi přehled. Není nic horšího, když chcete něco budovat a nevíte vlastně co. Zahradnictví Franc vám vyjde ve všem co nejvíce vstříc. Bude vytvořen jakýsi návrh, který již nebude složité převést do skutečnosti. Samozřejmostí je i stanovení cenové relace. Je jasné, že určitý rozpočet by neměl být překročen.

Díky projektu si tak společně sednete a naplánujete, v jakých místech zahrady budou ty které prvky. A o co se může jednat? Tak například o okrasné stromy, keře, ale i květiny. Samozřejmě trávník a nejrůznější zákoutí. V závislosti na vašich představách můžete vybudovat i místo k posezení, takže například altán nebo pergolu. Možná si říkáte, že v žádné zahradě nesmí chybět ani voda! V takových situacích si oblíbíte zahradní jezírko.

Návrhy a realizace zahrad jsou pro profesionály snadným oříškem. Mají zkušenosti, můžou vám poradit v oblasti zahradní architektury, ale nejen tam!

Je tedy pouze a jen na vás, jestli k vašemu skvělému bydlení přibude další exteriérový prostor, na který budete právem pyšní. Zahrada vašich snů vás může potěšit každý den. Dopřejte si oázu přírody a relaxujte, odpočívejte a čerpejte novou sílu do dalších dnů!