Hlavně v jarních a letních měsících je práce na zahradě více než dost. Nic naplat, kdo chce mít zahradu v pořádku, musí obětovat určitý čas a námahu. Ale co si třeba v některých případech práci usnadnit? Jistě to není k zahození. Jak by se vám líbilo, kdyby vám odpadla starost o sekání trávníku, kdyby tuto činnost plně zastala robotická sekačka Honda Miimo?

Ne, není to žádný žert, dnešní moderní technologie automatické sekání trávníku skutečně umožňují, své by o tom mohli vyprávět vývojáři a odborníci z Hondy. Přišli totiž s něčím, co ještě není tak rozšířeno, s něčím, co vám ušetří na zahradě rodinného domu nebo chalupy opravdu spoustu času a námahy. Nejde o nic jiného, než o automatickou sekačku.

Kvalita a bezpečnost na prvním místě

Práce automatické sekačky se vám bude líbit /

Práce automatické sekačky se vám bude líbit /

Pokud vás již nebaví každý týden sekat trávník, je pro vás robotická sekačka Honda Miimo ideálním námětem k přemýšlení. Jde o jakýsi automat, který disponuje až neskutečnou inteligencí. Na první místo je stavěna bezpečnost, která byla mnohokrát testována, nemusíte se tak bát, že by došlo k jakýmkoliv komplikacím či dokonce úrazům. Automatická sekačka Honda Miimo se vyznačuje tichým chodem, svou práci může provádět za každého počasí. Je zcela samostatná, jezdí pouze tam, kde je potřeba, což je docíleno speciálním drátkem, který je umístěn pod drnem trávníku a ohraničuje tak pracovní prostor.

Posekaná tráva zůstává na zemi v podobě mulče, ten je velmi jemný. Sekačka je určena pro pravidelné sečení, není vhodná na sečení příliš vysoké trávy. Také u její konstrukce je přihlédnuto k maximálnímu komfortu a bezpečnosti, nože nikterak nepřesahují, nemůže tak dojít ke zranění. Pokud se stane, že sekačka narazí do zvířete nebo jiné překážky, okamžitě zastaví svoji činnost. Jakmile ji nadzvednete, taktéž dojde k vypnutí pohonu nožů.

Náskok před konkurencí

Honda Miimo vám přijde vhod /

Honda Miimo vám přijde vhod /

Díky výkonným motorům a kvalitní trakci si sekačka Honda Miimo poradí i na nerovném terénu, což je obrovské pozitivum, které ji vyzdvihuje před konkurencí. Sekačka je před prvním použitím naprogramována, zahrada je rozdělena do několika zón, aby docházelo k rovnoměrnosti činnosti. Honda Miimo vydrží bez nabití až 90 minut, v případě potřeby si sama dojede do doku.

Uvažujete-li o ulehčení práce při následujících letních dnech, abyste měli třeba více času na bazén a slunění se, je sekačka Honda Miimo zajisté tou správnou volbou, které v žádném případě, nebudete litovat! Nejsou-li vám navíc cizí moderní technologie, proč je nevyužít? Není co řešit!