Rezidence Letokruhy nabídne spokojené a bezpečné bydlení /

Rezidence Letokruhy nabídne spokojené a bezpečné bydlení /

V současné době máme opravdu široké možnosti v ohledu bydlení. Kdo chce bydlet v aktuálních trendech, může si z bohaté nabídky vždy přijít na své. Velmi oblíbené jsou především developerské projekty. Těch vzniká v poslední době opravdu celá řada. Pokud byste rádi bydleli v Praze, popřemýšlejte například o rezidenci Letokruhy!

Tento projekt vám nabídne mnohem více, než si možná dokážete standardně představit! K dispozici budete mít 87 bytových jednotek nejrůznějších velikostí. V oblasti dispozičního členění počítejte s možnostmi 1 + kk, 2 + kk, 3 + kk a 4 + kk. Samozřejmostí je garážové stání a sklepní kóje. Terasy a balkony jsou pokryty sibiřským modřínem. Bude se vskutku jednat o bydlení vašich nejtajnějších snů!

Nadstandardní až luxusní bydlení se vším všudy

Developerský projekt rezidence Letokruhy se bude líbit /

Developerský projekt rezidence Letokruhy se bude líbit /

Rezidence Letokruhy poskytne vysoký nadstandard, který šplhá až do úrovně luxusu. Prvky, jako jsou dřevěná okna, plovoucí podlahy a vysoce designové dlažby dodají ještě více na komfortnosti. Přidáte-li k tomu spoustu zeleně v okolí, která je vhodná pro každodenní relaxaci po práci, ale i pro zábavné vyžití vašich dětí, je již zcela jistě o čem přemýšlet. Spokojené bydlení v rámci rezidence Letokruhy získáte navíc za velice příznivou pořizovací cenu!

Letokruhy rezidence nabídne dostatek soukromí i komplexní spokojenost. Bez nadsázky by se dalo tvrdit, že vám zde nebude chybět opravdu vůbec nic. Letokruhy jsou vsazeny do lokality Praha 4 na Komárkově. Jedná se o spojení přírody se všemi vymoženostmi velkoměsta. Díky propracované infrastruktuře to budete mít docela kousek za zábavou, ale i za sportem, případně na nákupy. V Praze získáte mnohem snadněji než kdekoliv jinde i pracovní uplatnění. Uvažujete-li o bydlení v Praze a lákají-li vás nové developerské projekty, určitě vezměte k úvaze i rezidenci Letokruhy! Je jedno, jestli je vám dvacet nebo třeba šedesát, projekt je určen pro každého z vás!