Čas od času je v rodinných domech nebo bytech potřeba více či méně rozsáhlá rekonstrukce, popřípadě inovace. Vůbec nejčastějšími pracemi jsou dnes celková revitalizace a zateplení. Díky moderním materiálům a osvědčeným postupům tak může rychle a zaručeně dojít nejen k úspoře nákladů za topení.

Pro zateplení domu oslovte odborníky /

Pro zateplení domu oslovte odborníky /

Podíváte-li se kolem sebe, nelze přehlédnout stále rostoucí boom zateplování. Nejedná se pouze o městské bytové domy. Také rodinné domy či i jiné účelové a společenské prostory se mnohdy vyplatí zateplit. Jde o činnost, která vyžaduje zkušenost, materiální a technické vybavení. V podstatě lze říci, že se nejedná o nikterak náročnou práci, pokud je však provedena s patřičnou odborností a profesionalitou.

Revitalizace zajistí hned několik efektů zároveň

Revitalizace panelových domů, ale i jiných nemovitostí nepředstavuje pouze zateplení, jde o mnohem vyšší efektivitu, než si obvykle představíte. Jedná se prakticky o komplexní souhrn prvků, jež vedou k zajištění vyšší životnosti stavby. Zlepší se ekonomika bydlení, dojde k významné úspoře financí spojených s energiemi za vytápění, ale v neposlední řadě bude také posílena stránka designu exteriéru, celkově dojde ke zvýšení komfortu zázemí.

Konečná fáze revitalizace přinese i novou podobu a styl /

Konečná fáze revitalizace přinese i novou podobu a styl /

Nejvýznamnější částí revitalizace je zateplování fasád, ta probíhá v několika bodech. Zkušená firma, respektive její pracovníci přesně vědí, jakými způsoby v tom či onom případě postupovat. Velmi důležité je prvotní posouzení a naplánování řešení s nejvyšší efektivitou. Mnohem více, než kdekoliv jinde se tak vyplatí, abyste se obraceli na odborníky. Prověřenou společností, která se zabývá revitalizací a zateplováním, je i firma Jumar, s.r.o. Její dvanáctileté působení na trhu již o něčem svědčí.

Hledáte-li cesty, jak zkomfortnit a zmodernizovat tvář bydlení, jeden směr vede stoprocentně i přes realizaci revitalizace a zateplování. Je to dílčí krok, který danou nemovitost zase zanese do vyšší kategorie. Popřemýšlejte, jestli zrovna nyní není ta správná doba k zateplení objektu, kdy jindy je příznivější období, než právě teď!