Možná, že je to i váš případ. Bydlíte v budově s plochou střechou a pomalu vám začíná být jasné, že je čas na její rekonstrukci, při které byste ji nejlépe i zateplili. Zvýšíte tak nejen její kvalitu a životnost, ale přitom pomyslíte i dopředu, jak případně v budoucnosti snížit náklady za tepelnou energii. Rekonstrukce a zateplení ploché střechy je však tak specifickou činností, že byste se s tímto požadavkem na realizaci měli v každém případě obrátit na profesionály v oboru, třeba právě na společnost AHF Stavby s.r.o!

Opravy střechy vyžadují odborný přístup /

Opravy střechy vyžadují odborný přístup /

Firma AHF Stavby s.r.o. je odborníkem v oblasti rekonstrukcí a zateplování plochých střech. Její působnost je vymezena zhruba okruhem 150 km od Prahy. Bydlíte-li tak v této oblasti a potřebujete opravit střechu, víte, na koho se spolehnout.

Rekonstrukce ploché střechy je sázka na jistotu

Rekonstrukce ploché střechy se vám v každém případě vyplatí. Je to jistota, která vám zaručí delší životnost a vaši spokojenost. Při opravách se využívají speciální moderní technologie a materiály. Důležitý je individuální přístup a zvolení správných postupů. Mezi nejčastější úkony patří zejména instalace a pokládky hydroizolačních fólií a asfaltových pásů.

Rekonstrukce a zateplení ploché střechy se vyplatí /

Rekonstrukce a zateplení ploché střechy se vyplatí /

Při rekonstrukci se dnes již vyplatí i zateplení. V ideálním případě tak provedete dvě práce při jedné realizaci. Je třeba si uvědomit, že prostřednictvím ploché střechy uniká velké množství tepla, zateplení ploché střechy tak není nikdy na škodu!

Opravy střech včetně zateplení nabízí v portfoliu svých prací mnoho společností, kvalita odvedených prací však není všude stejná. AHF Stavby s.r.o. přistupuje ke všem činnostem s maximálním úsilím a využívá svých zkušeností. Ploché střechy představují jedno odvětví jejich zaměření, se kterým jsou zákazníci maximálně spokojeni!