Květináče s úsměvem

Květináče s úsměvem

Potřebujete oživit interiér nebo venkovní terasu? Nemusíte hned investovat vysoké částky do rozsáhlých rekonstrukcí. Stačí trocha šikovnosti a můžete si obstarat například zcela netradiční květináče. Získáte tak nejen atraktivní, ale především velmi originální dekoraci, která jistě zaujme každou vaši návštěvu.

Dopřejte svým květináčům pestré barvy

V každém obchodě s výtvarnými potřebami můžete zakoupit barvy na keramické povrchy. Ty vám skvěle poslouží, pokud chcete snadno a za nízkou cenu ozvláštnit své květináče. A jaké barvy byste měli použít? Rozhodně čím pestřejší, tím více vaše květináče budou zářit a zaujmou okolí, takže se nebojte ani veselých a hravých barev nebo třeba zlaté či stříbrné. Co se týče vzorů, vymyslete si jakýkoliv, který bude zapadat do konceptu okolního prostředí. Nebojte se ale ani experimentovat s různými obrázky, obličeji a podobně. Vdechněte svým květináčům život pomocí veselého obličeje, který na něj velmi snadno namalujete. Buďte kreativní a vytvořte tak zcela originální květináče, které nebude mít nikdo jiný.

Květináče se vzory

Květináče se vzory

Jak na uložení

Květináče nemusí jen stát, ale můžete je i zavěsit. Získáte tak další prostředek k dekorování a tím je závěsný systém. Ten můžete barevně sladit s květináči nebo odstínem květiny. Volit můžete mezi obyčejným provázkem, speciálním závěsným lankem nebo plastovým organizérem. Pozor si jen dejte, abyste celý svůj systém rozložení květináčů zbytečně nepřekombinovali. Vznikl by tak zmatený komplex, který rozhodně nechcete.