Párty stany si v posledních několika letech získaly srdce mnoha lidí. Stále častěji se objevují na venkovních svatbách, oslavách narozenin či letním grilování, kde si jej všichni zúčastnění nemohou vynachválit. Představují ideální ochranu před rozmary nevyzpytatelného počasí, nepříjemnými a spalujícími slunečními paprsky či chladným větrem, jež dokáže nejen rozcuchat, ale i zničit veškerou dobrou náladu. Možná i vy již nedočkavě vyhlížíte první známky jarního či letního počasí a nemůžete se dočkat dne, kdy si konečně budete moci užívat příjemných teplot na zahradě. V takovém případě se párty stan může stát vaším věrným společníkem!

Koupit nebo pronajmout?

Většina lidí si pohrává s otázkou, zda se vyplatí zahradní párty stan koupit, nebo jen pronajmout. Stojíte i vy před podobným rozhodováním? Ještě než se bezhlavě vrhnete do nákupu, rozmyslete si, jak často párty stan využijete. Párty stany prodej vám nabízí celou řadu možností, mezi kterými si jistě dokáže vybrat úplně každý. K dostání jsou i levné párty stany, jež můžete pořídit za příjemnou cenu, díky které si využití párty stanu ještě více užijete.

Párty stany 3×3 jsou stále populárnější!

Párty stan 3x3 patří mezi nejoblíbenější /

Párty stan 3×3 patří mezi nejoblíbenější /

Mezi nejvyhledávanější variantu bezesporu patří párty stan 3×3, který se těší stále větší oblibě. Hojně se objevuje nejen na firemních či marketingových akcích, ale vyhledávají jej i obyčejní lidé, jež chtějí ochranu pro své soukromé zahradní akce. Další oblíbenou variantu představuje 3x6m party stan, který je o něco větší než dříve zmiňovaný. Je vhodný do prostornějších zahrad či na větší terasy, dokáže pojmout dostatečný počet lidí a vytvoří tak příjemnou a ničím nerušenou atmosféru.

Umíte si vybrat?

Zaujal vás prodej párty stanů, ale nevíte, jaký z nich si máte vybrat? Výběr řiďte především faktem, kolik lidí má stan pojmout. Nepromokavé párty stany velké jsou vhodné pro objemnější zahradní akce, svatby či jiné akce, na kterých očekáváte spoustu lidí. Hledáte-li menší stan, který poskytne přístřešek pro pár členů vaší rodiny, mohl by se vám zamlouvat nůžkový párty stan.