Práce ve výškách patří ke specifickým činnostem, které vyžadují určité vybavení, materiály a zkušenosti. Potřebujete-li pokácet strom, opravit fasádu či střechu nebo třeba jen umýt okna ve výškové budově, vždy se budou hodit odborníci v oboru, profesionálové, pro které jsou výškové práce každodenní rutinou!

Výškové práce horolezeckou technikou jsou velmi poptávané /

Výškové práce horolezeckou technikou jsou velmi poptávané /

Práce ve výškách není pro každého. Třeba zrovna vy patříte do skupiny lidí, kterým nedělají výšky dobře. Dokonce, i pokud vám toto nevadí, jako laici si nikdy nezajistíte maximální bezpečnost. Z těchto a mnohých dalších důvodů se tak vyplácí obracet na firmy, mezi které patří například společnost Araneuss!

Výškové práce na základě horolezecké techniky

Výškové práce je možno vykonávat několika formami. Asi každý zná situaci, kdy si zkrátka vezmete žebřík, případně zapůjčíte lešení, nebo někdy dokonce plošinu. Občas je však místo těžko přístupné nebo nemáte tolik financí, na pronájem techniky. V takových případech se vyplatí popřemýšlet o výškových pracích na základě horolezecké techniky. Možná vám budou připadat pracovníci a řemeslníci tak trochu jako kaskadéři, zavěšení na lanech, nemusíte se však obávat, mají to pevně pod kontrolou.

Ochrana proti holubům patří mezi efektivní nástroje ochrany před poškozením majetku /

Ochrana proti holubům patří mezi efektivní nástroje ochrany před poškozením majetku /

Práce ve výškách je něco, čemu se pravděpodobně minimálně občas nevyhne nikdo z nás. Ať již stavíte, rekonstruujete, nebo třeba pouze provádíte údržbu.

Společnost Araneuss se specializuje na veškeré výškové práce. Do portfolia služeb firmy patří taktéž oblast, která řeší dilatační spáry nebo komplexní ochranu proti holubům, kteří velmi často a ve velké míře poškozují fasády či střechy nejen obytných nemovitostí.

Ať již máte spadeno na jakoukoliv práci ve výškách, popřemýšlejte, zda nebude dobré oslovit ty, kteří vám garantují kvalitu, efektivitu, přijatelné pořizovací cenu, širokou oblast realizace a rychlost!