V oblasti bydlení a hobby problematiky přijde čas od času požadavek na provazy, motouzy, rohože nebo lana. Nabídka je dnes obrovská. Znamená to, že se vám rozhodně nestane, že byste na tyto produkty nenarazili. Druhou věcí však již je kvalita. Pokud ji stavíte na první pozice, doporučíme vám popřemýšlet o produktech z výrobního družstva Delana.

Pořiďte si kvalitní lana, provazy a motouzy /

Pořiďte si kvalitní lana, provazy a motouzy /

Delana představuje družstvo vlastníků, které působí v Deštné u Jindřichova Hradce již od roku 1991. Za několik let angažování se v problematice již družstvo získalo cenné zkušenosti, které vkládá do postupů výroby. Lana, provazy, motouzy a rohože, stejně jako produkty pro zemědělce či sportovce dodává kromě tuzemského trhu i na Slovensko.

Provaznická výroba na úrovni

Delana představuje provaznickou výrobu na úrovni. Lana a provazy jsou produkovány v nejrůznějších variacích a typech. Snadno si tak vyberete i vy takové lano nebo provaz, který je určen k tomu či onomu konkrétnímu účelu. Jejich využití je takřka nekonečné.

Běžným a důležitým pomocníkem jak v nejrůznějším provozu, tak i v domácnosti je motouz. Motouzy jsou nejčastěji využívány k balení, jsou vyráběny technologií skaní. K dispozici je různá gramáž a barevnost.

V nabídce produktů naleznete i rohože. Jejich výroba je značně jednoduchá a není potřeba ji již po mnoho let jakkoliv měnit. Rohožky a rohože představují základní doplňky, se kterými se můžeme setkat snad před každými exteriérovými dveřmi jak v bytových, tak i rodinných domech. Své využití nachází i v kancelářských prostorách. Kromě praktické stránky věci se mohou pochlubit i líbivým designem!

Ať již potřebujete lana, provazy, motouzy k čemukoliv, nebude špatnou volbou, pokud dáte přednost tradičním českým produktům. Doporučujeme pečlivě prozkoumat nabídku výrobního družstva Delana – zde si zajisté vyberete!