kittens-with-collars-for-mac-windows-and-linux-free

Originální obojky dělají kočky ještě roztomilejší

Módní trendy nejsou už jen záležitostí lidí. Prolínají se i do zvířecího světa a nazdobené kočky a obléknutí psi nejsou dnes už žádnou výjimkou. Máte i vy doma zvířecího společníka? Pořiďte mu originální obojek nebo obleček. I vaši zvířecí miláčci mohou být šik!

Nejen čivavy a jokšíři mohou být vyfintění

Možná právě bojujete s klasickou představou jorkšírů s gumičkou v růžovém oblečku, jak si lebedí v přenosné tašce. To je ale přežitek! V současné době se firmy zaměřující se na chovatelské potřeby věnují například výrobě obojků dle vašich přání. Různobarevný obojek se jménem vašeho mazlíka sluší i velkým plemenům. Obojky v pestrých barvách a vzorech jsou opatřeny také originální zapínací sponou. Pro menší plemena, která se chlubí roztomilým kukučem, seženete i obojky se sponami ve tvaru mašliček. Ani psí známka nemusí být nudná. Klasickou plíškovou známku můžete vyměnit za její veselou obdobu, kde nebude uvedeno jen město a registrační číslo. Do psí známky si můžete dát údaje podle vás. Například jméno pejska a telefonní kontakt na Vás. Při nákupu originální doplňků pro vaše pejsky, nezapomeňte na pamlsky, které přinesou radost z nákupu vám i vašim chlupatým kamarádům.

snake_skin_rhinestone_dog_collars_26BB

Obojky pro psy mají dnes mnoho rozmanitých podob

Kočky se mohou rovněž chlubit krásným obojkem. Obojky pro kočky jsou vyráběny také v rozmanitých barvách a veselých, často elegantních vzorech. Zapínací spony jsou vtipně ve tvaru malých rybiček a pro neposedné kočky jsou obojky opatřeny malinkatou rolničkou. Kupte svým mazlíkům obojek, který bude nepřehlédnutelný na procházkách a bude se parádně vyjímat na všech fotografiích.