Každá práce vyžaduje určité postupy. Opomíjet by se však neměla ani oblast zvolení vhodného oblečení. Je jasné, že ne na každou pracovní činnost se bude hodit jakýkoliv oděv. Je však úplně jedno, co děláte. Důležité je mít po ruce vždy takový oděv, který bude bezpečný a třeba i stylový a reprezentativní. Poradíme, kde sehnat kvalitní pracovní oděvy za rozumné ceny!

Nepodceňujte výběr pracovních oděvů /

Nepodceňujte výběr pracovních oděvů /

Doporučujeme navštívit webové stránky shop.vexpa.cz. Zde na vás čekají specialisté na prodej, ale i zakázkové šití pracovních oděvů. Kromě sortimentu pracovních oděvů nabízí i pracovní obuv a ochranné pomůcky. Nechybí ani možnost zakázkové výroby – takové oděvy se potom přizpůsobí vašim specifickým požadavkům.

Správné pracovní oděvy by určitě měly disponovat logem firmy. Máte-li takové přání, není problém logo na oděvy vytisknout, případně vyšít. Společnost VEXPA s.r.o. má vlastní šicí dílnu i tiskárnu. Na veškeré služby je možné poskytnout náhradní plnění!

Maloobchodní i velkoobchodní prodej

Společnost VEXPA s.r.o. nabízí jak maloobchodní, tak i velkoobchodní prodej. Jedná se tak o partnera, který je k dispozici úplně každému. Pracovní oděvy, pracovní boty a ochranné pomůcky je možno vybírat z bohaté nabídky. Samozřejmostí je již zmiňované zakázkové šití pracovních oděvů.

VEXPA s.r.o. poskytne pracovní oděvy pro každou profesi. Je úplně jedno, v jakém konkrétním odvětví se buď vy osobně, nebo vaše firma angažuje. V sortimentu naleznete například montérkovou blůzy, montérkové kalhoty, gastro oděvy, bílé ošacení, dále potom nepromokavé ošacení, trika, vesty, mikiny, košile, jednorázové oděvy a mnohé další.

Vše seženete za příznivou pořizovací cenu. Důležitým aspektem je kvalita, která je stavěna na první místo. Přidáte-li k tomu maximální vstřícnost a ochotu, můžete VEXPA s.r.o. považovat za spolehlivého dodavatele pracovních oděvů, bot a ochranných pomůcek!