patio-heaters

Terasové ohřívače vám zajistí teplo i za chladných večerů

Teplejší počasí je ideální pro zahradní party nebo posezení. Ať už na terase, v altánku nebo na vašem zahradním posezení, přijde doba, kdy sluníčko zaleze a dřív nebo později budete muset sáhnout po bundách nebo mikinách. Jen pár nocí v roce je natolik teplých, abyste je mohli venku strávit pouze v tričku s krátkým rukávem. Díky terasovým ohřívačům si můžete dopřát pohodlí a komfort a mnohdy se vyhnout i nepříjemnému chladu.

Teplo v každou denní dobu

Možná jste si všimli, že terasové ohřívače jsou dnes již běžnou součástí restauračních zahrádek a teras, aby hosté byli plně spokojeni. I vy můžete potěšit nejen sebe, ale také každou návštěvu. Terasové ohřívače jsou určeny pouze do venkovních prostor. Pořídit si můžete například plynový ohřívač, který je dostatečně velký a dokáže vytvořit příjemné teplíčko. Na výběr máte také z mnoha typů elektrických ohřívačů. Manipulace s ohřívači je velice snadná, protože tvar a váha nevyžaduje žádné speciální přenášení. Zakoupit si můžete ohřívače na kolečkách nebo sálače s nastavitelnou výškou teplometu. Volitelná je také intenzita sálání.

athena-stainless-steel-patio-heater1_1

Moderní design terasových ohřívačů vytvoří příjemnou atmosféru

Terasové ohřívače můžete postavit do rohu nebo pověsit na zeď a vždycky budete s jeho funkcí spokojeni. V závislosti na typu ohřívače se samozřejmě pohybuje i cena. Ty nejlevnější zakoupíte již od 3000 Kč. S vašimi stoupajícími nároky se bude zvedat i cena, která ale za získaný komfort není tak vysoká. Třást se zimou na zahradních party už nikdy nemusíte.