Generální oprava motorů vyžaduje komplexní přístup /

Generální oprava motorů vyžaduje komplexní přístup /

Každému, kdo se trochu více zabývá o zahrádkaření, zemědělství nebo nakonec i kutilství se může stát, že potřebuje alespoň čas od času opravit určitou závadu na zemědělském nebo dopravním stroji. Pravda, kolikrát to není nejjednodušší záležitost. Pokud se nejedná o drobnost, s největší pravděpodobností si s vlastními silami a zkušenostmi nevystačíme. Právě v takových případech je dobré, abychom se obrátili na profesionály v oboru. S opravou motorů a zemědělské či dopravní techniky pomůže společnost AGM Agromotor, s.r.o.

Jedná se o firmu, která se právem řadí v České republice mezi opravárenské špičky. Spokojenost a vůbec kvalita odvedených prací je tak vždy na prvním místě! V současné době je činnost AGM Agromotor zaměřena především na opravy dieselových motorů traktorů, nákladních automobilů, ale i jiných zemědělských a stavebních strojů.

Zapomeňte na starosti s opravou

Vyvažování rotačních součástek vám nezajistí kdejaká firma /

Vyvažování rotačních součástek vám nezajistí kdejaká firma /

Pokud se i vás týká generální oprava motoru, víte nyní, kam se obrátit. Motor je základem mnohých zemědělských strojů, je tak o něho zcela jistě dostatečně pečovat!

Další činností společnosti je i renovace dílů. Zde se jedná o specifickou odbornou činnost, která vyžaduje množství znalostí, zkušeností, ale i speciálního vybavení. Mezi renovace dílů lze zařadit například problematiku, kterou tvoří klikové hřídele, litinové hlavy motorů a válců, dále potom motorové skříně, ojnice, rotační součásti nebo opravy agregátů.

Samozřejmostí jsou také práce, které představují opravy dopravní techniky. Také zde jde o náročnou činnost, která vyžaduje odborný přístup!

AGM Agromotor se specializuje také jako vůbec jedna z mála firem v České republice na vyvažování. Jedná se o vyvažování klikových hřídelů, rotorů a dalších rotačních součástí.

AGM Agromotor budete mít jistotu kvality a odborného pohledu. Trápí-li vás tedy nějaký z výše popisovaných problémů, již víte, jakým způsobem ho řešit!