Moderní bydlení má mnoho tváří. Díky široké nabídce si může přijít na své téměř kdokoliv. Nic totiž není nemožné. Přemýšlíte-li o novém schodišti a zábradlí, poradíme vám, na koho se obrátit!

Preferujete-li kvalitu a profesionální přístup, oslovte zámečnictví Zdeněk Hajný z Českých Budějovic. Díky dlouholetému působení v oboru se firma může pochlubit cennými zkušenostmi, které vkládá do své každodenní práce. Vše začíná u myšlenky, kterou dokážou odborníci proměnit ve splněný sen. Jinak tomu není ani u zábradlí a schodiště.

I na vaše schodiště můžete být pyšní /

I na vaše schodiště můžete být pyšní /

Schodiště a zábradlí představují stavební prvky, kterých si všimne naprosto každý. Kromě požadavku na kvalitu je zapotřebí zohlednit i dnes tolik důležitý design. V ideálním případě by mělo dojít ke skloubení těchto dvou základních požadavků spolu s co nejpřijatelnější pořizovací cenou, což pro zámečnictví České Budějovice nepředstavuje skutečně žádný problém.

Schodiště a zábradlí se přizpůsobí na míru

Důležitým předpokladem spokojenosti je přizpůsobení na míru. Zámečnictví Hajný tak vždy vychází svým klientům co nejvíce vstříc. Je schopno realizovat prakticky jakoukoliv podobu zábradlí a schodiště. Nejčastější poptávku představuje nerezové interiérové, i venkovní schodiště, při jehož výrobě jsou využívány ty nejkvalitnější materiály a osvědčené postupy.

Schodiště je potom potřeba doplnit vhodným typem zábradlí. Zde je třeba zohlednit opět v co největší míře požadavky klienta. Zábradlí je vyráběno v nejrůznějších tvarech a rozměrových variacích.

Zámečnictví Zdeněk Hajný vám v oblasti realizací schodišť a zábradlí zajistí komplexní služby. Nebudete se muset v podstatě o nic starat. Zámečnictví nejprve připraví návrh projektu, po jehož odsouhlasení nebo případným doplněním započne samotnou výrobu. Následně schodiště i zábradlí namontují.