Každé roční období si žádá vlastní dekorace – zima sněhuláky, jaro kuřátka, léto květiny a podzim dýně. Co takhle jednou pro změnu na dýně zapomenout a vyzkoušet něco nového. Stačí vyběhnout ven, posbírat pár věcí a doma si pak udělat netradiční a originální dekoraci, která vašemu bytu dodá styl.

Rádi ozdobujete váš byt originálními dekoracemi? Rádi zabavíte sami sebe a ještě lépe svoje děti? Pak se nechte inspirovat našimi tipy a nápady na podzimní dekorace.

fall-elements-strategicallyCo si můžete vyrobit?

Z výše uvedených věcí si můžete vyrobit zajímavé dekorace, které zaujmou každého návštěvníka vašeho domu.

Svícny a svícínky – K podzimu neodmyslitelně patří svíčky a světýlka. Ty můžete umístit do vámi vyrobené dekorace. Stačí jen najít čistou zavařovací sklenici, do ní umístit tradiční svíčku a tu pak obsypat například žaludy.

decorative-mason-jarsPřírodní obrázek – Stěnu můžete ozdobit podzimním obrázkem, ať už zcela malovaným, nebo napolo přírodním. Stačí jen namalovat barevný strom a místo namalovaných listů nalepit ty pravé.

 A takto můžeme pokračovat donekočna. Raději dejte za úkol dětem,a ť vyrobí, co je napadne, nebo možná ještě raději, ať vyrobí to, co napadne vás.

fall-pillows