Moderní člověk se vyznačuje vysokou náročností v oblasti bydlení. Chce se cítit spokojeně a příjemně. Nemalou část volných chvil tráví na zahradě, v obklopení zeleně a čerstvého vzduchu. Není však zahrada, jako zahrada. Splňte si vaše tajné sny a nechejte si realizovat zahradu, na kterou budete právem pyšní, obraťte se na odborníky se zkušenostmi!

Okrasná zahrada vám vykouzlí každodenní úsměv na tváři /

Okrasná zahrada vám vykouzlí každodenní úsměv na tváři /

Na nic nespěchejte, vše si řádně rozmyslete. Jak by měla být zahrada velká? Jaké základní prvky by se v ní měly objevit? Ploty, zídky, chodníčky, zákoutí, skalky? Láká vás posezení na zahradě ve stínu urostlých okrasných stromků nebo budete preferovat co nejvíce světla, budete přemýšlet třeba i o bazénu? Máte-li rádi vodní prostředí, nemělo by na zahradě chybět ani jezírko. Nebojte se přijít s čímkoliv. Inspirujte se u známých, přátel, ale i na internetu. Zavítejte na web pragaflora.cz, díky kterému později může dojít i na konkrétní realizaci zahrady, nejprve si však prohlédněte několik ilustračních fotografií, kde poznáte, že se jedná o zahradníky, architekty a stavbaře s citem pro věc!

Okrasné zahrady poskytnou klid a ideální podmínky k relaxaci

Podoba zahrady může mít mnoho tváří /

Podoba zahrady může mít mnoho tváří /

Okrasná zahrada nebude představovat jen vaši chloubu a ideální součást rodinného domu, vily, chaty či chalupy. Bude to oáza přírody, která vás přivítá vždy s otevřenou náručí. Budete se sem těšit, prožijete zde spoustu krásných chvil především v teplejších měsících roku. Kde jinde by si měl člověk odpočinout, než právě na čerstvém vzduchu, v obklopení zeleně a třeba i po boku se svými domácími mazlíčky.

Realizace zahrady není nejjednodušší záležitostí

V zahradě načerpáte sílu do dalších dnů /

V zahradě načerpáte sílu do dalších dnů /

Rozhodnete-li se pro realizaci zahrady, je vhodné se obrátit na odborníky se zkušenostmi. Výhodou je praxe, technická i materiální připravenost a hlavně zajištění veškerých prací. Nebudete se tak muset starat téměř o nic. Nejprve bude vypracován odborný návrh, který v případě, že odsouhlasíte, může být realizován. Podceňovat se nesmí vůbec nic, práce probíhají v několika fázích, kdy nejprve je zapotřebí připravit a rozpracovat celkovou plochu, dále potom dochází k postupnému osazování zahradními a stavebními prvky a v konečném důsledku je vysazena zeleň, případně instalovány zavlažovací systémy.

O veškeré práce, jež souvisí s realizací zahrad, se postará zahradnictví Pragoflora, na jejich internetové prezentaci se dozvíte vše, co by vás mohlo zajímat!