vybavení chalupyMáte-li v plánu pořídit si chalupu, nebo přemýšlíte, jak svoji chalupu vybavit, máme pro vás pár rad a tipů, jak si chalupu zařídit. Tradiční dřevěné roubenky a venkovské chalupy si žádají nábytek, který bude s chalupou zpívat stejnou píseň. Co takhle si chalupu vybavit jako za starých časů?

Truhla, komoda, kredenc, kamna s lavicí, spížka či rohová lavice – všechny tyto kousky budou s vaší roubenou chaloupkou souznit a vytvářet tak příjemnou útulnou venkovskou atmosféru.

Staronové

Jak již bylo řečeno, chalupě bude slušet staromódní rustikální nábytek. Ten však můžete zkombinovat i s tradičním moderním vybavením, jako je technika a elektronika, psací stůl s počítačem, knihovna, gauč s křesly a konferenčním stolkem.

Dekorace z babiččiny kuchyňky

Nábytek můžete doplnit a doladit skleničkami s látkou namísto víček, látkovými sáčky s bylinkami, zavěšené bylinky (levanduli, mateřídoušku a další), vyšívanými domácími kalendáři s radami pro hospodyňky a hlavně roztomilými závěsy.

Všechnu tkaninu – na závěsy, víčka i sáčky – můžete použít tkaninu se stejným vzorem. A na závěr si na kredenci a po bytě vystavte staré porcelánové květináče a vázy, plechové cedníky, hliněné nádoby na bábovky a vánočky a malované hrníčky.

Zdroj obrázků: www.tcvillas.com