Rekreační objekty, jako jsou např. chaty nebo chalupy, byly v Česku vždy velmi oblíbené a tradice jezdit o víkendech na chatu je v naší zemi mnohem silnější, než v jiných státech. Tyto objekty jsou ale častým a bohužel mnohdy i snadným cílem zlodějů, kteří se na vykrádání chat zaměřují.

Stejně tak jako když si pořizujeme zabezpečovací systém pro náš dům nebo byt, měli bychom minimálně stejnou pozornost věnovat i kvalitnímu a spolehlivému zabezpečení chaty. Zvláště na odlehlých místech na samotě, kde široko daleko jiné domy nejsou, je třeba se o důkladné zabezpečení postarat. Dnešní moderní zabezpečovací systémy jsou už na velmi vysoké úrovni a obsahují řadu užitečných funkcí, díky nimž můžeme být v klidu a nebát se o svůj majetek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kvalitní zabezpečení nemusí být drahé

Pokud jste majitelem rekreačního objektu (ať už jde o chatu, chalupu, zahradu nebo cokoli jiného), máme pro Vás tip na kvalitní, ale přitom levný zabezpečovací systém, díky němuž bude Váš majetek v bezpečí a nebudete se tak při každé návštěvě muset strachovat, zda vám něco nezmizelo.

Ideálním řešením je minialarm EPIR 3, který si můžete objednat za pouhých 4 990 Kč. Za tuto příznivou cenu získáte spolehlivý a moderní zabezpečovací systém, na který se budete moci plně spolehnout.

Moderní zařízení s jednoduchou obsluhou

Jednou z velkých výhod tohoto alarmu je jeho snadná obsluha, kterou zvládne úplně každý. Vše je velmi jednoduché a intuitivní. Ovládání alarmu je stejně pohodlné jako používání mobilního telefonu. Minialarm EPIR 3 je tak vhodný i pro starší uživatele a pro všechny, kteří s elektronickým zabezpečením nemají žádné zkušenosti.

_topsecurity-Zabezpeceni-chaty-ZDESpousta užitečných funkcí

I přes nízkou cenu má tento zabezpečovací systém velké množství funkcí a splňuje tak i požadavky náročnějších zákazníků. Jeho součástí je pohybový detektor a SIM karta (můžete ji použít od jakéhokoli českého mobilního operátora). V případě, že dojde ke vstupu cizí osoby do Vašeho objektu, systém Vás okamžitě upozorní zavoláním nebo posláním SMS zprávy. Zároveň hned uslyšíte, co se uvnitř děje a budete tak mít perfektní přehled o celé situaci. Alarm navíc můžete sami zapnout či vypnout (jednoduše pouhým prozvoněním) a na jedno zařízení si můžete napojit až 10 různých telefonních čísel.

Vzhledem k tomu, že minialarm je vybaven bezdrátovou technologií, je možné jej snadno rozšířit o celou řadu dalších prvků – např. detektor kouře, detektory otvírání a zavírání oken, sirény, detektory monitorování prostředí, infrazávory a mnoho dalších doplňků.

Řešení pro chaty bez elektrické energie

Máte chatu nebo chalupu, v níž není zavedený elektrický proud? Pokud ano, i pro tyto případy nabízíme řešení – k zabezpečovacímu zařízení Vám nainstalujeme akumulátor a sluneční panel. Sluneční energii pak budete moci využít i pro jiné účely – např. k napájení elektrických spotřebičů, osvětlení objektu atd. Pro bližší informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

_topsecurity-Zabezpeceni-chaty-ZDE3Snadná a rychlá instalace

Instalace alarmu je velmi jednoduchá a zvládnou ji i uživatelé, kteří nemají s bezpečnostními systémy žádné zkušenosti. Pokud byste si však na montáž přece jen netroufli, či byste si nebyli jistí s umístěním, můžete se na nás obrátit a my Vám alarm rádi odborně nainstalujeme, v případě vašeho zájmu je i možné i jeho připojení k našemu pultu centrální ochrany (PCO).  Máte-li o tento zabezpečovací systém zájem, nebo chcete-li více informací, můžete si vyplnit nezávaznou poptávku na našich internetových stránkách, které naleznete pod odkazem ZDE.