Chystáte se v nejbližší době malovat byt, rodinný dům či třeba kancelářské prostory a hledáte solidní firmu, která práci provede rychle a kvalitně? Pro malování pokojů v Plzni zvolte společnost AC Malířství.

Na velké plochy využívají malíři Airless metodu

612015191030Malíři v Plzni z AC Malířství mají bohaté zkušenosti s malování bytových i nebytových prostor. Využívají tradiční i moderní metody. Jednou z těch moderních je Airless spraying. Využívá se při ní stříkání nátěru pistolí za vysokého tlaku. Díky tomu se dají rychle vymalovat i značně velké plochy. Jde o metodu, která je mnohem rychlejší nežli klasické způsoby malování pomocí válečku a štětců.

Malíři z AC Malířství jsou spolehliví. Na místo výkonu práce dorazí vždy ve smluveném termínu. Už před započetím prací vám samozřejmě vyhotoví cenovou kalkulaci, abyste měli přehled o tom, kolik za malování zaplatíte. Nastíní i přibližnou dobu prací, což však nikdy nejde určit přesně. Vždy se totiž může vyskytnout nějaký problém s podkladem, například je nutné před nánosem nátěru provést sádrování prasklin a děr.

Rozmanitá nabídka: Pro firmy i domácnosti

Firma díky Airless metodě zvládne i malování velkých ploch. Můžete si ji tak pozvat nejen v okamžiku, kdy hodláte malovat byt či rodinný dům, ale také například ve chvíli, kdy potřebujete vymalovat velkou průmyslovou halu.

Ekonomická malba pro domácnosti

Domácnostem pak firma nabízí možnost takzvané ekonomické malby, díky níž ušetříte. Spočívá v tom, že si sami zakoupíte barvy a zajistíte dodávku dalších potřebných materiálů. Předem připravíte také všechny místnosti tak, aby malíři po příchodu mohli ihned začít. Zaplatíte pak pouze za samotné malování.

Záleží vždy na individuální dohodě, malíři z AC Malířství jsou ochotní a vyjdou každému zákazníkovi vstříc jeho požadavkům a přáním.