Lité podlahy představují moderní a praktické řešení s mnoha výhodami /

Lité podlahy představují moderní a praktické řešení s mnoha výhodami /

Ještě poměrně nedávno byla vysoce rozšířeným typem podlah právě betonová podlaha. Protože se však všechno vyvíjí a zdokonaluje, tak i v oblasti podlahářství dochází k novým trendům, které mají pro koncové uživatele vysoký přínos a množství výhod. Betonové podlahy tak začínají vytlačovat právě lité podlahy. Jsou moderní a praktické. V současnosti zažívají opravdu obrovský boom.

Pokud i vy rekonstruujete vaše bydlení, případně stavíte nové, měli byste určitě zvážit, jestli se nepoohlédnout po realizaci litých podlah. Jaká jsou hlavní pozitiva, která nabídnou lité podlahy? Tak například garance rovného, hladkého a pevného povrchu bez dilatačních spár. Jedná se tak o ideální základ pro pokládku v podstatě jakékoliv další podlahové krytiny. Také po stránce fyzické i časové náročnosti tento typ podlahy zcela jistě oceníte. Pokládka je totiž jednoduchá a rychlá. Odpadá také zdlouhavý úklid prachu, případně jiných nečistot.

Pro realizaci litých podlah oslovte odborníky

Lité podlahy jsou často prezentovány pod synonymem anhydritové nebo sádrové podlahy. Co se týká složení, jedná se v podstatě o směs, která je vystavěna na bázi síranu vápenatého a vody, písku a dalších poměrně zastoupených přísad. Vznikne tekutý potěr, který se doslova „rozlije“ po základně.

Pro realizaci litých podlah se můžete obrátit na společnost Anhypodlahy. Podívejte se na jejich reference a bude vám hned jasné, že máte tu čest s opravdovými profesionály v oboru. Pokud byste měli ještě jakékoliv nejasnosti, případně vás zajímaly odpovědi na nejčastější otázky v souvislosti s problematikou litých podlah, určitě zavítejte na web lite-podlahy.moxo.cz. Právě zde všechno ještě více pochopíte. V případě potřeby se pochopitelně můžete s jakýmkoliv dotazem obrátit i přímo na firmu Anhypodlahy.

Bydlete tedy moderně a spokojeně. Snažte se využívat dnešních možností, můžete z nich totiž jen těžit!