Dárkový set Provence

Dárkový set Provence

Máte rádi Francii a vůbec odtud pocházející Provence styl? Potom se ho zajisté snažíte uplatnit kdekoliv, třeba i v oblasti vašeho bydlení, respektive vašeho každodenního života! Nakonec proč ne, vždyť proti gustu žádný diskutát. Navíc design Provence má styl a skrývá se za ním kvalita, je to tedy rozhodně velmi dobrá volba!

A co třeba sušená levandule? Ano, i ona má k Provence velmi, ale opravdu velmi blízko. Tuto jedinečnou vůni miluje mnoho lidí. Vyznačuje se lehkostí a šarmem. Vyzkoušejte například sušené mýdlo, vonné svíčky nebo třeba tzv. levandulové pytlíčky. Všechno toto se vám bude hodit, tyto malé bytové dekorace mohou zajistit množství příjemné atmosféry, nebo mohou posloužit i jako tip k originálnímu dárku pro vaše blízké nebo kamarády.

Provence je zárukou kvality a spokojenosti

sušená levandule může zavonět i u vás

sušená levandule může zavonět i u vás

Bytové doplňky Provence se mohou zdát, jako maličkost nebo detail. Uvědomte si však, že právě z malých částí se skládá celek jako takový. Pokud tuto teorii přeneseme na oblast moderních domácností, tak to znamená, že díky malým prvkům můžete vytvořit komplex, ve kterém se budete cítit co nejvíce příjemně a v tomto případě také uvolněně!

Compagnie de Provence a její příběh začal již v roce 1990 ve Francii. Jedná se o první značku, která přetvořila tradiční pojetí kostky mýdla do tekuté verze. Je u ní také zapotřebí počítat s kvalitou a propracovaným designem, který však nepůsobí nikterak nuceně, ale spíše jednoduše.

Možná, že je na čase vaše stereotypní bydlení tak trochu oživit. Mnohdy stačí málo, není tedy zapotřebí obávat se příliš vysokých výdajů. Chce to vybírat s citem a smyslem pro krásu. Není to nic složitého, vžijte se do toho a nechte se určitě inspirovat i bohatou nabídkou značky Provence!