Uvažujete o tom, že si postavíte novou garáž nebo budete rekonstruovat stávající? Pokud ano, stoprocentně se vyplatí investovat do kvalitních vrat. Ta jsou nesmírně důležitá, jelikož se v podstatě jedná o nejfrekventovanější součást garáže. Vždy při příjezdu a odjezdu potřebujete, aby bylo otevření a uzavření stoprocentní a aby dokonale těsnila a nedocházelo k tepelným únikům. I proto je vhodné vsadit vše na kvalitu a odbornou montáž. To vše nabízí společnost Univers Tech s.r.o., jejíž produkty si představíme v následujících řádcích.

Jeden z nejzkušenějších prodejců v ČR

Garážová vrata lze sehnat v mnoha variacích /

Garážová vrata lze sehnat v mnoha variacích /

Moderní garážová vrata od společnosti Univers Tech se vyznačují vysokou kvalitou za rozumnou cenu. Samotná společnost se řadí mezi největší prodejce v České republice. Ročně tato firma prodá přibližně 1000 vrat. Vyznačuje se dlouholetými zkušenostmi. Ostatně na trhu je již 25 let. Soustředí se na prodej vrat a na montáž. Samotná garážová vrata jsou ryze českým produktem. Přizpůsobí se veškerým prostorám jak klasické, tak i dvojgaráže.

Krásný design a spolehlivé ovládání

Samozřejmostí jsou pro garážová vrata Plzeň je realizace přímo na míru. Vy sami pouze sdělíte při objednávce rozměry stavebního otvoru a vrata budou zhotovena dle potřeb. Velmi pestrý je i výběr modelů z hlediska barevného provedení. Standardně je k dispozici 6 barev bez příplatku. Vyberete-li si nějakou nestandardní, počítejte s příplatkem ve výši 9 %. O týden se také protáhne termín dodání. Samozřejmostí je u všech typů komfortní dálkové ovládání. K dispozici jsou ale i varta bez motoru s manuálním otvíráním.

Hlavní výhody sekčních vrat Univers

Pořídíte-li si sekční vrata Praha, získáte součást garáže, která vydrží možná déle než samotná místnost. Spolehnout se budete moci i na tepelnou i zvukovou izolaci a neposlední řadě na plně automatizovaný provoz a příznivou cenu.