Láká Vás představa kousku zeleně na Vašem balkónu? Travní koberec navodí snadno kousek jara, které se letos jakoby nemohlo probrat.

kusovy-koberec-adria-12-zszTravní koberec na Vašem balkónu

Travní koberec se stává oblíbenou náhradou za skutečný trávník. Třebaže nedisponujete právě rodinným domem s rozlehlou zahradou, můžete i tak navodit příjemnou atmosféru přírody. Travní koberec nacházíme nejčastěji na balkónu, ale také ozdobí rovněž terasu, venkovní prostranství či dvorek. Travní koberec vynikne i ve veřejných prostranstvích, jako jsou restaurace či kavárny. V menších rozměrech poslouží rovněž jako originální rohožka. Travní koberec může lahodit oku také v zimním období. Jeho obrovskou výhodou je schopnost odvádět vodu a netvořit kluzký povrch. Zatímco klasický trávník vyžaduje pravidelnou péči, travní koberec není třeba sekat.

Kusový koberec od Vopi

Z portfolia společnosti Vopi můžete objednat nejen luxusní travní koberce, ale také vysoce kvalitní moderní kusové koberce. Ty skvěle padnou, jak do luxusně zařízených interiérů bydlení, tak do tradičních domácností. V nabídkovém katalogu je najdete, jak v klasickém, tak extravagantním provedení. Kusové koberce od Vopi vyhovují, jak vysokým nárokům na vkus, tak prostorovým dispozicím. Skvěle ladí rovněž s bytovým zařízením. Pro snadnější vyhledávání koberců podle barvy, vzoru, materiálu či výšky vlasu můžete použít konfigurátor na webových stránkách firmy Vopi a to konkrétně zde www.vopi.cz/filtr/zeleny-koberec/. To platí také v případě, že hodláte koupit zelený koberec do dětského nebo obývacího pokoje.