K vybavení každé dostatečně prostorné kuchyně patří bezesporu i místo kde se může celá rodina najíst. Výbornou volbou k takovému účelu je rozkládací jídelní stůl – Halmar. Ve složeném stavu má pouhých 118 centimetrů šíře a vejdou se k němu čtyři osoby. Po rozložení se jeho šíře změní na 158 centimetrů. Pohodlné místo tak u něho najde i šestičlenná rodina. Výška je 76 centimetrů a hloubka 75 centimetrů.

Různé barevné provedení

dinner-table-444434_1280Vybrat si můžete hned ze čtyř barevných provedení, ve kterém si přivezete rozkládací jídelní stůl – Halmar domů. Je to dub Sonoma, Olše, Ořech tmavý nebo Wenge. Stůl je vyroben z laminované MDF. Jde o plnohodnotnou náhradu masivního dřeva, která se v nábytkářském průmyslu stále více využívá. Mezi výhody tohoto materiálu patří například velmi vysoká odolnost, jaká je právě u jídelního stolu důležitá. Uživatelé uvítají i snadnou údržbu laminovaných desek a tepelnou odolnost.

Nezapomeňte na dostatek židlí

K rozkládacímu jídelnímu stolu – Halmar si můžete pořídit takový počet židlí, jaký vám bude vyhovovat. Jsou připraveny ve stejných barevných odstínech, v jakých je k mání i samotný stůl. Tento povedený kousek nábytku se může stát středem vašeho domova, kde budete trávit nejvíce času s rodinnou nebo přáteli. Nejen ke konzumaci dobrého jídla se takový stůl hodí, ale využití má nepřeberně mnoho možností. Moderní a zajímavé je umístění rozkládacího jídelního stolu do prostoru, kde navazuje kuchyň na obývací pokoj a nahrazuje tak tradiční jídelnu.

Objednejte si na pomoc odborníka

Jestliže sami nevíte kam rozkládací jídelní stůl – Halmar doma umístit, je dobré obrátit se na bytového designéra. Odborníci totiž vědí jak nábytek nejlépe poskládat tak, aby si vzájemně nepřekážel a přitom působil v místnosti koncepčně. Každý kousek vybavení vašeho obydlí vyžaduje jiný prostor kolem sebe a není někdy jednoduché sladit vše do harmonické souhry.

Foto: pixabay.com