Po dlouhých zimních měsících se o slovo začíná hlásit konečně jaro. Jak nás, tak i naše domácí mazlíčky, to bude stále více lákat ven, do přírody. Zde společně zažijeme mnoho příjemně strávených chvílí. Ani se nenadějeme a začne nás obtěžovat hmyz. A to nejen nás, ale hlavně psy, kočky a další zvířata. Nebude se jednat pouze o obtěžování, ale taková blecha, klíště, komár nebo pakomár mohou způsobit dokonce i vleklé zdravotní problémy a komplikace. Určitě se vyplatí těmto nepříjemnostem předcházet. Nemusí to být navíc složité, stačí vybrat účinné antiparazitikum.

Antiparazitika pro psy jsou na našem trhu k dispozici v bohaté nabídce. Standardně jde buď o obojky, které jsou vůbec nejoblíbenějším řešením, nebo o speciální prostředky na tekuté bázi, které se vtírají přímo do kůže nebo do srsti. Je jen na vás, jakému řešení dáte přednost.

Obojky proti klíšťatům a dalšímu obtěžujícímu hmyzu

Ať se váš pes cítí na jaře, v létě a na podzim spokojeně /

Ať se váš pes cítí na jaře, v létě a na podzim spokojeně /

Obojky, obsahující antiparazitické látky, jsou nejefektivnější způsob ochrany. Obojky můžete vybrat podle velikosti psa, jsou k dispozici v několika délkových variacích. Obojek je voděodolný, vydrží po celou sezonu, zhruba šest měsíců. Obojek je pro psa naprosto neškodný, pouze ve velmi vzácných případech se může vyskytnout drobná alergická reakce – v takových situacích je nutné použít preparáty určené pro vtírání do kůže. Vyzkoušejte třeba Advantix Spot-On!

A jaký antiparazitní obojek vybrat? Doporučíme například obojek Scalibor. Seženete ho ve třech velikostech, takže ho mohou bez problémů využít snad všichni psi. Obojek je velmi efektivní a jeho bílá barva bude vašemu pejskovi slušet! Účinná látka se z obojku neuvolňuje do okolí, takže se neobávejte jakéhokoliv kontaktu se psem. Obojek Scalibor vydrží celou sezonu, s vysokou účinností ochrání vašeho psa před nájezdy klíšťat, blech, komárů a pakomárů.