I zahradnice se chtějí líbit jak samy sobě, tak i užšímu či širšímu okolí. Ano, jsou to také ženy, které nedají dopustit na styl, image a samozřejmě i aktuální módní trendy. Pojďme se podívat, jaké kabelky přijdou vhod nejedné zahradnici, která zřejmě preferuje přírodní barvy a motivy!

Modrá-malá-kabelka-s-potiskem-Disaster-Collective-Noun3-510x480V jednoduchosti je krása

Je zřejmé, že záleží vždy na subjektivním vkusu. Mnoho z vás ale bude souhlasit s tvrzením, že v jednoduchosti je krása. Kolikrát není potřeba žádných složitostí, které někdy mohou působit až kýčovitě. Důkazem toho jsou kabelky v jednoduchém stylu od Medicine. Podívejte se, zda by se vám nějaká nelíbila – jsou krásné, stylové a přitom jednoduché, možná zrovna takové, jaké hledáte. A nejsou ani drahé!

Přírodní motivy mají zelenou

Především pro ženy, kterým není cizí práce na zahradě, případně spojení s přírodou, jsou určeny krásné kabelky Disaster s přírodními motivy. Vyznačují se líbivým stylem a zároveň univerzálností využití. V závislosti na konkrétním výběru se tyto kabelky budou hodit k mnoha příležitostem – počínaje každodenním nošením a konče svátečním využitím. Navíc vás určitě potěší i příjemné pořizovací ceny.

Stylové kabelky v různých barvách

Pokud jste si snad ještě stále nevybrali, nezoufejte. Dalším tipem jsou stylové kabelky v různých barvách od značky Trussardi Jeans. Zde si na své přijdou snad všechny ženy. Jedná se o kvalitní produkty, které zažívají obrovský boom.

Chcete-li být IN kdykoliv, když vyrazíte ze zahrady do společnosti, pořiďte si novou kabelku. Při výběru uplatňuje váš subjektivní vkus a pohled. Rozhodně si nemůžete stěžovat, že byste si z bohatého sortimentu nevybrali! Nabídka na internetu je více než bohatá, takže stačí sednout k počítači a prohlížet, jakmile vás nějaká kabelka zaujme, jednoduše realizujete objednávku a za pár dnů ji máte doma.

Foto: bagolo.cz