index

Na zahrádce sklízíme úrodu, doma ji však hromadit nemůžeme a potřebujeme ji zpracovat. Jak ale rychle a jednoduše? Jaká elektronika nám ve zpracování úrody pomůže?

Ve spížce se hromadí jablka, rajčata, meruňky, okurky a mnoho dalších darů vaší vlastní zahrádky? Co s tím? Přece vás vlastní úroda nezavalí.

Zavařovací hrnce

Zavařovací hrnce vám pomohou se zpracováváním kompotů, džemů a marmelád, ale také ovocných a zeleninových směsí, hub, dokonce i masa a paštik, hotových pokrmů, v neposlední řadě sterilizuje mošt či udrží nápoje teplé.

Sušičky

Sušičky vám nasuší vše, co budete potřebovat, a v podstatě cokoli, co na zahrádce pěstujete, jak ovoce, tak i zeleninu. Kromě ovoce a zeleniny si můžete nasušit i houby, květiny, těstoviny, ryby a dokonce i maso. Se sušičkou můžete samozřejmě začít sušit i bylinky a vařit si bylinkové čaje.

Odšťavňovače

Čerstvá šťáva obsahuje neskutečné množství vitamínů, které vaše tělo ochrání před nachlazením a podzimními virózami. Ovocné a zeleninové šťávy jsou nejen vitamínovou bombou, ale poslouží i namísto kafe, neboť dokonale nastartují váš organismus.