Myši jsou problémem téměř pro každého majitele rodinného domu nebo chaty. Přenášejí nejrůznější choroby, smrdí, trousí bobky a často se také stává, že se pustí do uskladněných potravin, Myši jsou chytrá zvířátka a tak dokážou rozeznat kde se skrývá potrava a kde ne. Mají velmi citlivý čich, který jim mnoho napoví. Snadno se pak prokoušou i tvrdými obaly a sežerou téměř cokoli. Velmi myším chutná obilí, nebo výrobky z něj. Dokážou se však pustit dokonce i do oblečení. Poradíme Vám jak vyhnat myši a povíme jak funguje elektronický plašič myší.

AT-Buy2Get1FreeBudí Vás myši?

Tajné skrýše nezvaných „miláčků“

Myš patří mezi hlodavce. Svými zuby je schopně prokousat nejen měkké materiály, ale dokáže se snadno dostat i přes poměrně tvrdé překážky, jako jsou sádrokartonové zdi. Po delším úsilí však umí prokousat i cihlovou zeď.

Možná jste to také někdy zažili. Probudíte se uprostřed noci a slyšíte podivné škrábání. Posloucháte, rozsvítíte a …. a nic. Zvuky jsou stále slyšet jakoby se nechumelilo. Od sousedů zcela jistě nejdou a tak se rozhlížíte a nikde nic podezřelého. Pak se ale najednou pohnete, nebo zkusíte zadupat…. A zvuky ustanou. Vyčkáváte v tichosti, zhasnete světlo, ulehnete ke spánku a po chvíli se opět ozve podivné škarhání a škrábání kdesi poblíž…. Buďte si jistí, že máte ve zdi myš.

Jak tedy vyhnat myš aniž by jste ji vyháněli?

Jednoduše tím, že je do Vašeho bytu či domu ani nevpustíte. Nejsnadnějším způsobem je použít plašič myší. Přístroj funguje tak, že vysílá signály, které lidem neublíží, ale pro myši působí značně odpudivě. Nebudete tak muset řešit rozkousaný nábytek, oblečení ani potraviny a nastražovat pastičky či jedy.

Foto: inovace-pro-vasi-pohodu.cz