Čas od času potřebujeme udělat něco ve výšce. Ať již se jedná o rekonstrukci, instalaci konkrétních prvků nebo třeba jen práci na zahradě či okolo rodinného domu, chaty nebo chalupy, ve všech těchto případech a samozřejmě i mnohých dalších se vyplatí mít k dispozici velmi praktické hliníkové žebříky nebo schůdky!

Hliníkové žebříky, schůdky a lešení jsou k dispozici v mnohých variacích /

Hliníkové žebříky, schůdky a lešení jsou k dispozici v mnohých variacích /

Díky hliníkovým žebříkům, hliníkovým schůdkům, ale samozřejmě i dalším produktům, kterými jsou například hliníková lešení či kloubové žebříky, budete mít jistotu bezpečného průběhu té či oné činnosti. Práce půjde navíc mnohem více od ruky.

Žebříky, schůdky nebo lešení

Při výběrů žebříků a schůdků se vyplatí pořídit skutečně kvalitu. Rozhodnete-li se pro značku Krause, můžete si být jisti, že neuděláte chybu! Vůbec nejlepší volbou jsou pojízdné hliníkové žebříky, právě ty mají nejširší uplatnění. Jedná se o pomocníky, jejichž praktičnost oceníte při mnohých situacích. Pojízdné hliníkové žebříky jsou k dispozici v celé řadě provedení. Můžete si vybrat konkrétní rozměrové řady.

Dalším oblíbeným produktem jsou potom hliníkové schůdky. Ty vám dokonce mohou přijít vhod i v interiérových prostorách, například když budete potřebovat vymalovat, vyměnit žárovku či třeba umýt okna.

Hliníková lešení jsou mobilními prvky, na které nedají dopustit zedníci či jiní montéři, kteří velmi často pracují ve výškách. Hliníkové lešení je dostatečně prostorné, na jeho plošině nebudete jen vy, ale můžete zde mít dalšího pomocníka a samozřejmě i nářadí a další potřebné pomůcky.

Hliníkové lešení představuje bezpečnou práci /

Hliníkové lešení představuje bezpečnou práci /

Hliník má výborné vlastnosti, jde především o nízkou hmotnost, pevnost a dlouholetou životnost. Hliníkové žebříky, schůdky i lešení jsou mobilní, kdykoliv je velice snadno přemístíte všude tam, kde jsou aktuálně potřeba.

Hliníkové žebříky, hliníkové lešení a hliníkové schůdky od společnosti Krause jsou k dispozici i vám za velice přijatelnou pořizovací cenu. Pokud tyto pomůcky ještě doma nebo na chalupě nemáte, máte o čem přemýšlet, stejně tak i v případech, kdy jste drobní živnostníci, kteří provozují řemeslnické práce!