images

Grilovací srub bude na vaší zahradě vypadat pohádkově

Milujete grilování a jste nešťastní z toho, že létoskončilo a spolu s ním i grilovací sezóna? Tento problém byste mohli vyřešit pořízením tzv. grilovacího srubu nebo také finské koty. Díky nim můžete hodovat a dopřávat si grilované lahůdky po celý rok. Navíc stylový vzhled vaší zahradě dodá pořádný šmrnc. Využijte této možnosti a dopřejte si grilovací párty s přáteli nebo rodinou kdykoliv během roku.

Na pohled malinká chaloupka…

Na první pohled byste si srub mohli splést s velmi hezkým a honosným zahradním domkem. Vůbec nevypadá jako místo, kde se vejde až patnáct lidí. Dřevěná chaloupka jako z pohádky vás naprosto okouzlí. Ve středové části se nachází gril. Tvar srubu připomíná buď šestiúhelník, nebo osmiúhelník. Proto je posezení uzpůsobeno do kruhu a všichni na sebe bez problému vidí. Odtah kouře je řešen seshora, srub je také vybaven otevíratelnými okny, dveřmi a lavicemi. Atmosféra je naprosto bezkonkurenční a srub se stane brzy vyhledávaným místem vašich blízkých.

srub

Krásný interiér navozuje příjemnou atmosféru

Finové jsou mistry zábavy v kruté zimě a velkých mrazech. Dokážou si užívat pohody a relaxace díky saunám nebo těmto srubům, které si teď můžete pořídit i vy. Nechte se inspirovat severskou kulturou a dopřejte si letní zábavu i v zimě. Ať už vás ve srubu čeká jakkoliv náročná oslava nebo posezení, je velmi příjemné a užitečné, že na lavicích ve srubu se dá celkem pohodlně přespat. Pořiďte si srub, kterým svému okolí vyrazíte dech a staňte se tak králem zimních večerů.