Je-li vaší zálibou les a myslivost, potom vám zajisté nejsou cizí fotopasti. Třeba i vy uvažujete o nákupu tohoto moderního zařízení, které přináší nejen v této oblasti vysokou efektivitu a užitek. Fotopasti však nejsou pouze výsadou myslivců, stále častěji se jedná i o bezpečnostní prvek, který je využíván pro ochranu majetku!

Fotopasti patří k zajímavým a užitečným zařízením /

Fotopasti patří k zajímavým a užitečným zařízením /

Fotopasti si lze představit jako plně automatické digitální zařízení, které dokáže na základě pohybu či teplotních změn vyfotografovat snímek, případně nahrát krátké video. V závislosti na typy fotopastí je potom tento záznam buď uložen na paměťové médium, případně může být i odeslán na email nebo dokonce na mobilní telefon. Není tak problém mít neustálý přehled o pohybu jak v blízkosti krmelců, na polích a lesích, v případě milovníků a lovců zvěře, tak i na vašem blízkém nebo i vzdálenějším pozemku.

Určitě vás bude zajímat, kolik taková fotopast stojí. Cenové relace jsou v širokém intervalu, záleží hlavně na vašich požadavcích, standardně se však jedná řádově o tisícikoruny. Ani nejlevnější fotopast není nikterak ochuzena, i ta vám hravě poskytne informace o pohybu na daném místě, kde je instalovaná.

Fotopasti na zloděje

Fotopasti se stále častěji využívají kromě hobby účelů i k profesionálnímu zabezpečení majetku, stavby či jakýchkoliv jiných soukromých i veřejných pozemků. Fotopasti na zloděje musí mít zcela neviditelný blesk. To je základním předpokladem, který vede k úspěchu. Kvalitními fotopastěmi disponují i útvary policie České republiky po celém našem území.

Snímky z fotopastí napoví o všem /

Snímky z fotopastí napoví o všem /

Máte-li zájem o fotopasti do lesa nebo o fotopasti na ochranu majetku můžete je velmi výhodně, se zárukou kvality, zakoupit v e-shopu e-fotopast.cz. Jedná se o profesionály v oboru, kteří garantují maximální spokojenost a v případě potřeby i poradenství. Na webu najdete spoustu odpovědí na otázky, které by vás v této problematice mohli zajímat a díky kterým bude výběr té správné fotopasti zase o něco jednodušší!

Podnikněte tedy kroky k tomu, aby byly vaše myslivecké radovánky zase o něco zábavnější, případně nedávejte šanci zlodějůmfotopasti jsou skvělou záležitostí, která přijde vhod!