Co třeba bazén ve tvaru srdce?

Co třeba bazén ve tvaru srdce?

Letní sezona je v plném proudu a horké slunečné dny přímo vybízí ke koupání venku. Na řadě tuzemských zahrad tak své místo po celé letní období nachází spousta bazénů a to ať už zabudovaných, tak i nafukovacích. Pokud však milujete netradiční a přesto dokonalé věci, pak budete chtít i kreativní bazén. Pro inspiraci můžeme sáhnout do zahradničí. Podívejte se, jak z bazénu snadno učinit to nejfantastičtější místo vaší zahrady.

Zapomeňte na kruh nebo obdélník

Klasickým tvarům bazénů už v moderních domácnostech odzvonilo. Na řadu přicházejí oblíbené tvary, se kterými jste se však u bazénů nejspíš ještě nesetkali. Co třeba bazén ve tvaru srdce, houslí nebo dokonce malířské palety? Fantazii se meze nekladou, ba naopak je v tomto případě velmi vítána. Nebojte se být originální a nechejte si vybudovat bazén, který vám budou sousedi závidět. Stačí chytrý nápad a šikovné

Netradiční bazén ve tvaru houslí

Netradiční bazén ve tvaru houslí

ruce a neuvěřitelné kousky jsou na světě.

Na detailech záleží

Co se týče bazénů, nemusíte si vyhrát jen s jeho rozměry a tvary, ale například také podsvícením. Letní noci totiž přejí koupání i po západu slunce a není nic krásnějšího než pohled na dokonale osvětlený bazén. Barev osvětlení existuje velmi mnoho a stejně tak je možné nastavit různé intenzity světla a střídání barev. Bude vašemu bazénu slušet postupné prolínavé změny barev nebo naopak ostře blikající souhra barevných tonů? Vyhrajte si s bazénem a užijte si pohled na dokonalou část vaší zahrady.