zestaw-komplet-108-kluczy-nasadowe-torx-imbus-geko-g10101

Inbusy – pomocníci k nezaplacení

Menší nebo větší opravy a zásahy v domě si vyžadují nejen šikovné ruce, ale také správné nářadí. Nemusíte být velký kutil, ale občas se určitě stane, že vás šroubování, zabíjení hřebíků nebo třeba sestavení nábytku nemine. V takových případech je ideální vlastnit kufřík, který obsahuje alespoň základní nářadí.

 Vše na jednom místě

 Chodí si někdo z vašich blízkých nářadí neustále půjčovat? Pak by kufřík pro kutila mohl být i vhodným dárkem, který mnohdy ocení i žena. Cena není nijak přemrštěná. Menší sady zakoupíte v ceně pod 1000 Kč. Cena větších sad se odvíjí od množství kusů nářadí v kufříku nebo jejich funkcí. Velkým přínosem je, že nářadí máte na jednom místě přehledně uložené a kufřík lze jednoduše s veškerým jeho obsahem pohodlně přenášet z místa na místo. A co takový kufřík obsahuje? Určitě je tam pro vás přichystáno kladivo, štípačky, nůž, šroubováky, imbusy, kleště, francouzský klíč, nůžky a metr.

17b2027adb55f57d

Šroubovák by neměl chybět v žádné domácnosti

 Pro zapálené kutily existují sady se speciálním nářadím nebo jen s jedním druhem doplněným o potřebné příslušenství. Můžete tak zakoupit sadu šroubováků různých druhů s mnoha nástavci. Velké oblibě se těší tzv. multifunkční nářadí. Kapesní nářadí umístěné v pouzdře nabízí neuvěřitelné množství nástrojů. Multifunkční nářadí obsahuje kleště, šroubováky, nůžky, otvíráky, nože, pilníky, dláto, škrabku, víceúčelový háček a další. Pořízením vhodného nářadí si ušetříte spoustu času a námahy, a práce vám půjde od ruky a možná se kutilství stane vaším oblíbeným koníčkem.